تزریق

ژل آلیاکسین+کاربرد و هزینه‌ها

انجام انواع خدمات مرتبط با زیبایی به یکی از از اصلی‌ترین دغدغه‌های بانوان در دنیای امروز تبدیل شده است. انجام عمل‌های زیبایی یا تزریق فیلر‌ها از خدماتی هستند که بسیار رایج شد‌ه‌اند. در این راستا برند‌های تولید کننده محصولات پوستی نیز، محصولات متنوعی را مطابق با نیاز فرد تولید می‌کنند. ژل‌های تزریقی یکی از این محصولات هستند که برای استفاده در نقاط مختلف بدن تولید می‌شوند. برای آشنایی بیشتر با فیلر‌ها، مقاله تزریق فیلر چیست را مطالعه کنید. ژل آلیاکسین یکی از این محصولات است که کاربرد گسترد‌ه‌ای دارد و جز بهترین محصولات موجود در بازار است. اما چه چیز باعث می‌شود که این محصول تا به این اندازه موثر عمل کند؟ در ادامه بیشتر در مورد این محصول و کاربرد آن صحبت می‌کنیم.

فهرست مطالب

ژل آلیاکسین

آلیاکسین (Aliaxin) به عنوان یک محصول استاندارد که برای حجم دهی به نواحی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، به صورت طبیعی، جوانی صورت را بازیابی می‌کند. این محصول از تولیدات شرکت IBSA واقع در سوئیس است که جز برند‌های معتبر در این زمینه شناخته می‌شود. این محصول یک ژل از خانواده اسید هیالورونیک است که به زیر پوست تزریق می‌شود و در این ناحیه بافت‌‌ها را متعادل می‌کند و چین و چروک‌‌های کوچکتر و قابل مشاهده را پر می‌کند. ساختار متقاطع اسید هیالورونیک مورد استفاده در آلیاکسین نتایج بسیار طبیعی و مناسبی ارائه می‌دهد.

 در مورد تزریق این محصول جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد، زیرا کاشت ژل کاملاً با ساختار‌های موجود پوست ادغام می‌شود. اثر لیفت طبیعی با این ژل بلافاصله پس از تزریق رخ می‌دهد، اما این محصول به دلیل خواص مفید آن در دراز مدت نیز اثرات مناسبی روی پوست می‌گذارد. این به این دلیل است که اسید هیالورونیک ساختار‌های کلاژن پوست را برای بازسازی تحریک می‌کند که منجر به ماندگاری و پایداری آن می‌شود. ژل آلیاکسین به درم می‌انی تا عمقی تزریق می‌شود و همچنین می‌تواند برای مدل سازی مجدد خطوط صورت استفاده شود.

ژل آلیاکسین

کاربرد فیلر آلیاکسین

سوالی که ذهن کاربران را مشغول می‌کند این است که ژل آلیاکسین اغلب برای کدامیک از نواحی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در واقع چه اثری بر روی پوست دارد. در این قسمت برخی از مهمترین کاربرد‌های این محصول را بررسی می‌کنیم.

 • آبرسانی به بافت‌‌های پوست
 • رفع خطوط و چین و چروک
 • صاف کردن چین و چروک‌‌ها از جمله خطوط بینی تا د‌هان
 • بهبود نواحی توخالی صورت. به عنوان مثال: فرورفتگی‌‌های اشک، دور چشم‌‌ها، گونه‌‌ها
 • کانتورینگ صورت. به عنوان مثال: تغییر شکل بینی، تقویت گونه یا چانه، مقابله با عدم تقارن
 • بهبود بافت پوست با خاصیت کشسانی و بافت بهتر.
 • ایجاد یک اثر “لیفتینگ” طبیعی برای لیفت صورت با روش غیر جراحی

انواع ژل آلیاکسین

چهار فرمول از فیلر آلیاکسین با استفاده از ترکیبی از اسید هیالورونیک با وزن‌‌های مولکولی مختلف با خواص ویسکوالاستیک خاص موجود است تا برای درمان نواحی مختلف صورت موثرتر عمل کند.

 1. Aliaxin Fine Lines: همان طور که از نام آن پیداست، به طور خاص برای لب‌‌ها، خطوط لب و خطوط ظریف و چین و چروک طراحی شده است.
 2. Aliaxin Shape & Restore: ایده آل برای بازسازی صورت، پرکردن گودی با خطوط طبیعی و کاملا مشخص. برای نواحی پهن صورت و مخصوصاً برای نواحی حساس مانند دور چشم مناسب است.
 3. Aliaxin Essential Volume: ظرفیت لیفتینگ بهینه این فرمول را برای کاشت‌‌های زیر جلدی و بازگرداندن حجم صورت ایده آل می‌کند.
 4. Aliaxin Global Performance: ایده آل برای درمان شایع ترین عیوب صورت، ارائه یک اثر اصلاحی و طولانی مدت برای درمان چین و چروک صورت و چین‌‌های برجسته تر (چین‌‌های بینی، چانه، بزرگ کردن لب‌‌ها و گونه‌‌ها).
انواع ژل آلیاکسین

مزایای استفاده از ژل آلیاکسین

در کاربرد عملی فیلر پوستی آلیاکسین، بسیار نرم است و به خوبی  با بافت‌‌های پوست ادغام می‌شود. همچنین به دلیل خلوص کمتر احتمال ایجاد التهاب کمتری دارند. بسیاری از افرادی که به صورت تخصصی در این زمینه کار می‌کنند، مثل بهترین دکتر تزریق فیلر در تهران، معتقدند که این محصول در بین انواع مختلف ژل‌های موجود در بازار طبیعی‌ترین عملکرد ممکن را ارائه می‌کند.

عوارض احتمالی فیلر آلیاکسین

هر محصول به موازات آثار مطلوبی که می‌تواند بر زیبایی یا سلامتی ما ایفا کند، ممکن است عوارضی نیز به همراه داشته باشد. به عنوان مثال در مورد ژل آلیاکسین، مانند انواع دیگر فیلر‌ها ممکن است کمی تورم و کبود را مشاهده کنید. البته این مسئله تا حد زیادی به مهارت فردی بستگی دارد که آن را تزریق می‌کند. همچنین افرادی که به این مواد حساسیت دارند ممکن است عوارضی را تجربه کنند. بهتر است قبل از تزریق، در نواحی کمتر حساس کمی از آن را امتحان کنید و در صورت عدم بروز حساسیت آن را در منطقه مورد نظر تزریق کنید.

عوارض احتمالی فیلر آلیاکسین

مواد تشکیل دهنده ژل آلیاکسین

هیالورونیک اسید IBSA یک اسید هیالورونیک با درجه فوق العاده خالص است که از طریق فرآیند تخمیر زیستی تولید می‌شود که از نظر خلوص، ایمنی و مقاومت بالای آن در برابر فرآیند‌های تولید حرارتی به عنوان “کیفیت برتر” در سراسر جهان رتبه بندی می‌شود. فیلر آلیاکسین تماما از مواد طبیعی و درجه یک ساخته می‌شود و با توجه به خواصی که دارد می‌تواند به صورت همزمان در 12 ناحیه صورت تزریق شود.

هشدار‌ها در مورد آلیاکسین

در برخی از موارد توصیه می‌شود که فرد از استفاده این ژل خودداری کند.

 • افراد کمتر از 18 سال
 • بانوان باردار و شیرده بهتر است تا شش ماه از تزریق خودداری کنند.
 • وجود هر نوع التهاب در ناحیه مورد نظر، تزریق را منحل می‌کند.
 • در صورت وجود هر گونه حساسیت از تزریق خودداری کنید.
 • افرادی که دارای بیماری‌های پوستی یا نقص سیستم ایمنی هستند باید با پزشک مشورت کنند.
هشدار‌ها در مورد آلیاکسین

هزینه تزریق ژل آلیاکسین

اگر قصد دارید برای تزریق این ماده اقدام کنید، اولین قدم تخمین هزینه‌های مربوط به آن است. قیمت تزریق ژل آلیاکسین به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال هزین‌های که در بهترین کلینیک زیبایی در تهران می‌پردازید، ممکن است با یک مرکز بی نام و نشان متفاوت باشد. اما نتایج حاصل نیز قطعا با هم فرق می‌کند. بنابراین بهتر است در وهله اول بهترین کلینیک را شناسایی کنید و برای درمان به آن مراجعه نمایید.

سوالات متداول در مورد ژل آلیاکسین

ماندگاری نتایج، به دلیل کیفیت بالای آن، اغلب طولانی است. ما معمولاً انتظار داریم که این خواص بین 6-8 ماه طول بکشد و در آن مرحله درمان می‌تواند تکرار شود.

Aliaxin یک پرکننده موقت است. اسید هیالورونیک در ماه‌‌های بعد به طور کامل در پوست تجزیه می‌شود و در ن‌هایت هیچ اثری از پرکننده باقی نمی ماند.

نتایج بسیار طبیعی هستند و برای حفظ ویژگی‌‌های ظاهری منحصر به فرد شما و در عین حال بهبود نواقص خاص یا علائم پیری که در حال درمان هستند، طراحی شده اند.

 بله، این محصولات بسیار ایمن و قابل تحمل هستند و نتایج قابل اتکایی ارائه می‌دهند.

اسید هیالورونیک به کار رفته در این محصولات از نوع اسید هیالورونیک فوق خالص است که از نظر خلوص، ایمنی و مقاومت بالا در برابر فرآیند‌های تولید حرارتی از کیفیت بالایی برخوردار است.

آلیاکسین مجموعه‌­ای از پرکننده‌‌های پوستی اسید هیالورونیک فوق خالص است که برای کانتورینگ، لیفتینگ و هیدراتاسیون طراحی شده است و در یک شرکت مورد تایید FDA در سوئیس تولید می‌‌شود.

سخن آخر

سوالات متداول در مورد ژل آلیاکسین

ژل آلیاکسین جز مواد پرکننده پوست است که توسط یکی از برند‌های معتبر پوستی در دنیا تولید می‌شود. استفاده از مواد طبیعی در تولید این محصول آن را از دیگر محصولات متمایز کرده است. با این وجود اگر تمایل دارید از محصولات ارزانتر مانند برند‌های ایرانی استفاده کنید، توصیه می‌کنیم مقاله ” ژل فیورج چیست؟” را مطالعه کنید. الو پزشک از ابتدا همراه شماست تا در ن‌هایت بتوانید از برترین خدمات تزریق فیلر در تهران و دیگر شهر‌ها بهرهمند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا