پزشکان

بهترین دکتر لیفت بازو در تهران

لیفت یک روش جراحی است که برای از بین بردن شلی یا افتادگی پوست در نواحی مختلف بدن به کار گرفته می‌شود. بسیاری از افراد آن را مختص نواحی صورت می‌دانند، در حالی که این روش می‌تواند بر روی سایر نواحی از جمله بازو نیز انجام شود. پوست زیرین بازو تحت اثر عوامل مختلف چروک و افتاده می‌شود و به همین علت می‌توان از لیفت برای بهبود آن استفاده کرد. لیفت بازو یک روش جراحی تخصصی است که توسط جراحان پلاستیک حاذق انجام می‌شود. انجام این روش در مراکز نامعتبر می‌تواند صدمات جبران‌ناپذیری برای افراد به همراه داشته باشد. از این رو در این عنوان تصمیم داریم تا بهترین جراح لیفت بازو در تهران را به شما معرفی کنیم. شناخت این افراد به شما در تصمیم­‌گیری بهتر کمک می‌کند. اگر تصمیم گرفته‌اید که این جراحی را انجام دهید، احتمالاً زمان زیادی را صرف این کرده‌اید که چگونه یک جراح پلاستیک خوب پیدا کنید.

فهرست مطالب

مفهوم لیفت بازو

لیفت بازو که به آن براکیوپلاستی نیز گفته می‌شود، معمولاً تحت بیهوشی عمومی و توسط بهترین دکتر لیفت بازو انجام می‌شود و 90 تا 120 دقیقه طول می‌کشد. به این منظور، جراح یک برش طولانی بین آرنج و زیر بغل شما ایجاد می‌کند. بسته به شرایط و موقعیت شما، برش می‌تواند حداقل باشد. بعد از ایجاد برش، بخش‌هایی از پوست و چربی برداشته می‌شوند و پوست و بافت باقی‌مانده بلند می‌شوند و در نتیجه ظاهری سفت و صاف به دست می‌آیند.  پانسمان‌ها اعمال می‌شود و ممکن است لوله‌های کوچک (دِرِن) برای تخلیه مایع یا خون از زخم قرار داده شود. باندهای الاستیک برای حمایت از ناحیه جراحی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای تسکین درد به شما دارو داده خواهد شد. در برخی از مواقع این عمل همراه با سایر اعمال زیبایی مثل لیپوساکشن انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره -مزایا و معایب، نحوه انجام و روش‌های گوناگون- می‌توانید مقاله «لیفت بازو چیست؟» را مطالعه کنید.

دکتر لیفت بازو کیست؟

بهترین پزشکی که می‌تواند عمل جراحی لیفت بازو را انجام دهد، جراح پلاستیک است. این جراحان باید از قبل موقعیت و شرایط بیمار را بررسی کنند و بر اساس آن در مورد روش جراحی تصمیم بگیرند. بهترین متخصص لیفت بازو در تهران، این عمل را با ایجاد برشی از زیر بغل در امتداد بازو تا آرنج بیمار آغاز می‌کند. طول برش تا حد زیادی به مقدار پوست و بافت اضافی که برداشته می‌شود بستگی دارد. برش‌ها در امتداد ناحیه داخلی بازو ایجاد می‌شوند تا کمتر نمایان شود. پس از آن بافت‌ها و چربی‌های اضافی را برداشته و ناحیه مورد نظر را بخیه میزند.

به طور کلی براکیوپلاستی روشی مناسب و کارآمد برای سفت کردن پوست افتاده بازوهاست که باید توسط دکتر متخصص انجام شود. بهترین دکتر لیفت بازو  در تهران فردی است که بتواند با کمترین میزان برش و جای زخم، چربی‌ها و بافت‌های اضافی را خارج کند. جراح براکیوپلاستی اغلب در کلینیک‌های معتبر انجام می‌شود و نیاز به تجهیزات پیشرفته دارد.

بهترین پزشک لیفت بازو در تهران

شهر تهران به عنوان پایتخت کشور، تعداد زیادی از متخصصان خبره و کارآمد را در خود جای داده است. با این وجود بسیاری از کینیک‌های غیر مجاز و افراد سودجو در سطح شهر وجود دارند که اقدام به انجام اعمال زیبایی می‌کنند. به همین دلیل دقت در انتخاب بهترین دکتر لیفت بازو در تهران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. زمانی که تحت عنوان بیمار به مطب این پزشکان مراجعه می‌کنید، باید با دقت سوابق و مدارک پزشکی شخص را مطالعه کنید تا از اعتبار عملکرد آنها آگاه شوید.

بسیاری از بیماران برای انجام لیفت یا سایر اعمال زیبایی از  سایر شهرها به تهران مراجعه می‌کنند. به دلیل اهمیت این موضوع، در الو پزشک لیستی از بهترین جراحان لیفت بازو در تهران را تهیه کرده‌ایم که بیماران می‌توانند با مطالعه آن از سوابق پزشکی افراد مطلع شوند و برای اطمینان خاصر به آنها مراجعه کنند. علاوه بر شهر تهران، شما می‌توانید در سایت ما لیست بهترین دکتر لیفت بازو در سایر شهرستان‌های کشور را نیز مطالعه کنید و از خدمات ویژه آنها برای جراحی بهره‌مند شوید.

روش هماهنگی با بهترین جراح لیفت بازو

همان طور که گفتیم، دیگر نیاز نیست برای آشنایی با پزشکان متخصص در هر زمینه، پرس و جوهای متعدد انجام دهید. سایت ما برای راحتی کار شما، بهترین متخصصان در هر زمینه را به شما معرفی می‌کند. در لیستی که تحت عنوان بهترین دکتر لیفت بازو در تهران تهیه شده است، اطلاعات مربوط به پزشکان و خدمات آنها نیز آمده است. علاوه بر این شماره تماس و لوکیشن مطب این افراد را نیز می‌توانید در صفحه آنها مشاهده کنید.

برای هماهنگی و استفاده از خدمات این افراد می‌توانید با شماره‌های درج شده تماس بگیرید و ضمن معرفی خود به عنوان کاربر سایت الوپزشک، از خدمات ویژه پزشکان استفاده کنید. پس از تماس می‌توانید برای رزرو نوبت حضوری از منشی وقت بگیرید و در زمان مقرر برای معاینه به مطب مراجعه کنید. توجه داشته باشید، تشخیص این که جراحی لیفت، برای شما مناسب است یا خیر بر عهده پزشک متخصص است. اگر دکتر تشخیص دهد که شما کاندید مناسبی نیستید، ممکن است روش جایگزینی را به شما پیشنهاد کند.

ویژگی‌های بهترین دکتر لیفت بازو

بسیار مهم است که شما از انجام در ناحیه بازو چه هدفی را دنبال می‌کنید. این هدف ممکن است در ابتدا مربوط به از بین بردن افتادگی پوست باشد و یا برای ترمیم نواحی سطح پوست دنبال شود. در هر صورت بهترین پزشک لیفت بازو باید بتواند بهترین اقدامات را برای از بین بردن آن انجام دهد. بهترین دکتر لیفت بازو فردی است که بتواند ارزیابی اولیه را بر روی ناحیه مورد نظر انجام دهد. توانایی پزشک نیز دقیقا با همین ارزیابی‌ها قابل تشخیص است. برخی از پارامترهای ارزیابی در زیر آورده شده است.

✅ محل و طول برش و اسکارها بعدی، که ممکن است از زیر بغل تا زیر بازو ادامه داشته باشد. یکی از نگرانی‌های بیماران در زمان جراحی، جای زخم‌هایی است که بعد از عمل ممکن است باقی بماند. بهترین دکتر لیفت بازو فردی است که بتواند کمترین میزان برش را در نواحی خارج از دید ایجاد کند.

✅ مدیریت لایه عضلانی SMAS، خواه با تا کردن لایه روی خود و سفت کردن (پیک کردن یا ایمبریکاسیون)، برداشتن یا ترکیبی از آنها.

✅ مدیریت ناهنجاری‌های حجمی، با جایگزینی چربی (در صورت وجود تخلیه و پوکی) یا حذف چربی

✅ روش‌های اضافی که ممکن است اثر لیفت صورت را افزایش دهند، مانند لیپوساکشن

علاوه بر موارد ارزیابی، بهترین جراح لیفت بازو باید دارای خصوصیات دیگری نیز باشد. به عنوان مثال:

✅ زمانی که به فکر جراحی پلاستیک هستید، تجربه پزشک اهمیت دارد.

✅ نحوه برخورد پزشک با بیماران از دیگر مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

✅ بررسی سوابق جراحی فرد می‌تواند یکی از گزینه‌هایی باشد که برای اطمینان از عملکرد پزشک مورد نیاز است.

✅ همه روش‌های جراحی، از جمله جراحی‌های زیبایی جدی هستند و جراح باید سلامت و ایمنی شما را در راس لیست اولویت های خود قرار دهد.

ویژگی‌های بهترین دکتر لیفت بازو

نکات مهم در ملاقات با بهترین جراح لیفت بازو

زمانی که برای انجام جراحی به پزشک مراجعه میکنید، باید نکات مهمی را در نظر داشته باشید. برخی از این نکات در ادامه ذکر شده است.

‼️ هنگام ملاقات با جراحان، سبک ارتباطی و شخصیت آنها را در نظر بگیرید. آیا آنها به راحتی و به طور کامل به سوالات شما پاسخ می‌دهند؟ آیا آنها از زبانی استفاده می‌کنند که شما به راحتی متوجه می‌شوید؟

‼️ مهارت جراح شما مهم است، اما کیفیت رابطه شما با آنها نیز مهم است. به هر حال، شما زمان قابل توجهی را با هم سپری خواهید کرد و باید احساس راحتی کنید.

‼️ هنگامی که برای مشاوره اولیه مراجعه می‌کنید، جراح باید یک معاینه فیزیکی کامل و بررسی گسترده سابقه پزشکی شما انجام دهد. آنها باید در مورد مزایا و محدودیت‌های جراحی، مراحل فرآیند و نتایجی که می‌توانید به طور واقع بینانه انتظار داشته باشید، به شما توضیح دهند.

‼️ قبل از اینکه انتخاب نهایی خود را در مورد جراح انجام دهید، در مورد تجربه هر کاندید و روش خاصی که به دنبال آن هستید، پرس و جو کنید. برخی از جراحان در انجام بعضی از روش‌ها، نواحی بدن یا تکنیک‌ها تخصص پیشرفته‌تری دارند. جراحي را انتخاب کنيد که تجربه قابل تاييد در عمل مورد نظر شما و سابقه توليد نتايج زيبا براي بيماران با ويژگي‌هاي مشابه شما داشته باشد.

‼️ بهترین جراح لیفت بازو در تهران علاوه بر آموزش و دانش پزشکی نیاز به هنر نیز دارد. از آنجایی که بدن هرکس منحصر به فرد است، بهترین جراح برای شما به احتمال زیاد کسی است که سبک کارش با اهداف زیبایی شناختی شما مطابقت داشته باشد.

‼️ از آنجایی که جراحی‌های پلاستیک زیبایی عموماً می‌توانند خارج از بیمارستان انجام شوند، بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنید که فضایی که عمل شما در آن انجام می‌شود مطابق با بالاترین استانداردهای ایمنی، کیفیت و مراقبت از بیمار باشد.

راه‌های یافتن بهترین دکتر لیفت بازو در تهران

برای آن که بتوانید یک دکتر خوب برای انجام جراحی خود انتخاب کنید، راه‌های مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال شما می‌توانید از طریق صحبت با سایر بیماران این اطلاعات را کسب کنید یا از طریق فضای مجازی به دنبال یافتن خدمات بهترین متخصص لیفت بازو باشید. با این حال استفاده از سایت‌های معتبر معرفی پزشک به عنوان بهترین راهنما، می‌توانند به شما در دریافت خدمات بهتر کمک کنند.

کلام آخر

خواندن آنچه دیگران درباره یک جراح پلاستیک می‌گویند می‌تواند بینشی در مورد رویکرد و شخصیت جراح و همچنین نحوه عملکرد عمل پزشکی او ارائه دهد. بررسی‌ نظرات در پلتفرم‌هایی مثل الو پزشک می‌تواند به شما بگوید که چگونه بیماران جراح قابل اعتماد را پیدا می‌کنند، پزشک چقدر برای مشاوره صرف می‌کند، چقدر به سؤالات پاسخ می‌دهد، چگونه کارکنان با بیماران تعامل می‌کنند و محیط مطب چگونه است.

نظرات در مورد بهترین جراح لیفت بازو در تهران

از این که تا انتهای مقاله همراه ما بودیم بسیار سپاس‌گذاریم. حال اگر سوالی در ذهنتان باقی مانده، می‌توانید آنرا در همین قسمت مطرح کنید تا کارشناسان ما کمتر از 24 ساعت به آنها پاسخ دهند. همچنین اگر تجربه انجام این جراحی را داشته‌اید با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید. الو پزشک بصورت 24 ساعته با مشاوره رایگان در خدمت شما عزیزان است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا