پزشکان

بهترین دکتر کاشت مو در تهران

حتما با این موضوع موافق هستید که موها علاوه بر این که در زیبایی نقش مهمی دارند، بر احساس مثبت فرد نسبت به خودش و اعتماد به نفس او نیز تأثیرگذارند. از دست دادن موها، برای اغلب افراد، رویدادی ناخوشایند و غیرقابل تحمل است. اما علم در اینجا نیز انسان را تنها نگذاشته و راه حلی جادوئی را برای به دست آوردن دوباره موهای طبیعی، ارائه کرده است: “کاشت مو”.

به لطف تلاش‌های شبانه روزی پزشکان و دستان هنرمند آن ها می‌توانید، موهای از دست رفته خود را با موهایی کاملا طبیعی و قابل رشد، جایگزین کنید. وجود تکنیک‌های متنوع و فناوری‌های پیشرفته ظرافت کاشت مو را به حدی افزایش داده که از ظاهر شما، کسی متوجه نخواهد شد.

اما، در کنار روش‌های مدرن و فناوری کاشت، مهارت و تجربه پزشک کاشت مو، اهمیت فوق العاده‌ای در رسیدن به نتایج دلخواه و رضایت بخش دارد. به همین دلیل، مجموعه الو پزشک با معرفی بهترین دکتر کاشت مو در تهران، انتخاب را برای شما آسان کرده است. پس تا انتها همراه ما باشید.

کاشت موی طبیعی چیست؟

راه حلی پزشکی برای افرادیست که در اثر ریزش مو، موهای خود را از دست داده‌اند. ریزش مو دلایل گوناگونی دارد؛ اما به هر دلیلی که موهای خود را از دست داده باشید، می‌توانید به کاشت مو به عنوان یک راه حل همیشگی فکر کنید. جراحی پیوند مو، از انواع جراحی‌های زیبایی محسوب می‌شود و خود نیز تکنیک‌های متنوعی دارد. مطالعه مقاله ” کاشت مو” می‌تواند اطلاعات ارزشمندی را درباره فرایند کاشت مو در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

دکتر کاشت مو کیست؟

بهترین پزشک کاشت مو، معمولا متخصص بیماری‌های پوست است. پزشکی که تحصیلات خود را در دوره دکترای پزشکی عمومی به پایان رسانده است و سپس با گذراندن دوره تخصص، موفق به کسب مدرک دکترای تخصصی درماتولوژی یا پوست، مو، زیبایی و لیزر شده است. همچنین، بهترین دکتر کاشت مو در تهران، می توانند با طی دوره تکمیلی جراحی پوست، مهارت خود را کامل کنند.

بهترین پزشک کاشت مو در تهران

جراح معرفی شده در این قسمت، از بهترین‌های پزشک کاشت مو در تهران هستند. می‌توانید با انتخاب پزشک مورد نظر خود، اقدامات اولیه مربوط به کاشت مو، شامل تعیین وقت ویزیت و دریافت مشاوره را انجام دهید. توجه کنید، حتما با مراجعه به یکی از بهترین دکتر کاشت مو در تهران، سؤالات و ابهامات ذهنی خود را با وی در میان بگذارید و از کیفیت نمونه کارها و رضایت مراجعین قبلی مطمئن شوید.

ما به‌ منظور رفاه حال شما عزیزان، بعد از بررسی‌های دقیق، لیستی از بهترین دکتر کاشت مو در تهران را تهیه کرده‌ایم؛ می‌توانید به‌راحتی جراح مورد نظر خود را از فهرست ارائه شده انتخاب کنید. در پروفایل هر پزشک اطلاعاتی نظیر: نام، تخصص، خدمات، شماره تماس و هزینه جراحی مشخص شده است؛ برای کسب اطلاعات تکمیلی درباره پزشک انتخابی خود، کافیست با فشردن دکمه «دریافت مشاوره رایگان، مشاهده نمونه‌کار، آدرس وب‌سایت و مطب،اینستاگرام + ویدئو» به صفحه هر پزشک مراجعه کنید؛ در صفحه اختصاصی جراح به ویدئوی مشاوره پزشک، بیوگرافی، نمونه‌کارها، خدماتی که ارائه می‌دهد، آدرس دقیق به همراه لوکیشن، سؤالات متداول و شماره دریافت مشاوره رایگان دسترسی خواهید داشت.

ممکن است در میان جراحان کاشت مو معرفی شده توسط ما، تنها یک یا دو متخصص با توجه به شرایطی مانند هزینه، موقعیت جغرافیایی (لوکیشن)، زمان ویزیت یا جراحی، برای شما بر دیگر پزشکان ارجحیت داشته باشند. پس، قبل از تصمیم نهائی، لطفا صفحه تمامی پزشکان را مطالعه کنید تا بتوانید با بررسی دقیق، بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشید.

آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی


دکتر آرش نجف بیگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، یکی از بهترین و فعال‌ترین جراحان پلاستیک حال حاضر شهر تهران هستند. دکتر آرش نجف‌بیگی، دوره پزشکی عمومی و تخصص خود را در دانشگاه تهران و بیمارستان شهدای تجریش گذرانده‌اند و مقطع فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی خود را در بیمارستان حضرت فاطمه دانشگاه تهران (که نخستین مرکز جراحی پلاستیک کشور است) طی کرده‌اند.
امیرعلی موسوی

دکتر امیرعلی موسوی


بیوگرافی و ویدیو پزشک + دریافت مشاوره رایگان ، عکس نمونه‌کار، اینستاگرام و دیگر کانال‌های اجتماعی

سعیدرضا یوسف

دکتر سعید رضا یوسف


بیوگرافی و ویدیو پزشک + دریافت مشاوره رایگان ، عکس نمونه‌کار، اینستاگرام و دیگر کانال‌های اجتماعی

حمید رضوانی

دکتر حمید رضوانی


بیوگرافی و ویدیو پزشک + دریافت مشاوره رایگان ، عکس نمونه‌کار، اینستاگرام و دیگر کانال‌های اجتماعی

عزت اله علیخانی

دکتر عزت اله علیخانی


بیوگرافی و ویدیو پزشک + دریافت مشاوره رایگان ، عکس نمونه‌کار، اینستاگرام و دیگر کانال‌های اجتماعی

ابدالی

دکتر ابدالی


بیوگرافی و ویدیو پزشک + دریافت مشاوره رایگان ، عکس نمونه‌کار، اینستاگرام و دیگر کانال‌های اجتماعی

محمدعلی نیلفروش زاده

دکتر محمدعلی نیلفروش زاده


بیوگرافی و ویدیو پزشک + دریافت مشاوره رایگان ، عکس نمونه‌کار، اینستاگرام و دیگر کانال‌های اجتماعی

بهترین
دکتر

بیوگرافی و ویدیو پزشک + دریافت مشاوره رایگان ، عکس نمونه‌کار، اینستاگرام و دیگر کانال‌های اجتماعی

بهترین
دکتر

بیوگرافی و ویدیو پزشک + دریافت مشاوره رایگان ، عکس نمونه‌کار، اینستاگرام و دیگر کانال‌های اجتماعی

بهترین
دکتر

بیوگرافی و ویدیو پزشک + دریافت مشاوره رایگان ، عکس نمونه‌کار، اینستاگرام و دیگر کانال‌های اجتماعی

ویژگی‌های بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در تهران

در نظر گرفتن برخی از معیار‌ها برای انتخاب پزشکان خبره و کلینیک‌های کاشت موی به روز، امری مهم و ضروری در استفاده از خدمات آن‌هاست. لیست ارائه شده توسط مجموعه الو پزشک نیز با در نظر گرفتن این معیارها تهیه و تنظیم شده است. در این قسمت به اختصار برخی از مهمترین ویژگی‌های این افراد و مراکز را عنوان‌ می‌کنیم.

 1. بهترین متخصص کاشت مو در تهران در اولین وهله باید از مهارت‌های به روز و دانش کافی برای انجام پیوند برخوردار باشد. این کار بسیار ظریف است و برای انجام آن به مهارت‌های تخصصی احتیاج است. فولیکول‌ها باید با دقت و ظرافت خاصی برداشت شوند و مجددا پیوند داده شوند.
 2. زمانی که به یک متخصص کاشت مو یا کلینیک تخصصی مراجعه‌ می‌کنید، باید فردی وجود داشته باشد که توضیحات لازم را در خصوص قبل و بعد از عمل به شما بدهد و جلسه‌های مراقبتی بعد از پیوند مو را به طور مرتب برنامه ریزی کند.
 3. معاینات و جراحی باید با بهترین و به روزترین تجهیزات انجام شوند تا بتوان بهترین نتیجه‌ها را انتظار داشت. این تجهیزات اغلب در مطب‌ها و کلینیک‌های تخصصی کاشت مو در دسترس بیماران هستند. پس توجه لازم را برای انتخاب آن‌ها به خرج دهید.
 4. زمانی که برای نخستین بار تصمیم به کاشت مو‌ می‌گیرید، نیاز به یک جلسه توجیهی کوتاه خواهید داشت. بهترین کلینیک کاشت مو در تهران اغلب برای قرار اول یک جلسه مشاوره رایگان را برای شما در نظر‌ می‌گیرد تا بتوانید نکات لازم را آموزش ببینید و سپس برای تنظیم قرار‌ها مراجعه کنید.
 5. خدمات زیبایی به طور معمول تحت پوشش بیمه‌ها قرار نمیگیرند. پس مهم است کلینیک و پزشکی را انتخاب کنید که هزینه‌های منصفانه‌ای از شما دریافت کند. بهترین متخصص کاشت مو در تهران، با در نظر گرفتن برنامه‌‌های تخفیفی و هزینه‌‌های مقرون به صرفه، اجازه نمی‌دهد کسی تنها به خاطر مسائل مالی، شانس داشتن مو‌های طبیعی را از دست بدهد.
بهترین پزشک کاشت مو

انتخاب بهترین دکتر کاشت مو در تهران

وجود تعداد زیادی از جراحان کاشت مو و خدمات متنوعی که در تبلیغات خود از آن ها یاد می‌کنند، می‌تواند شما را دچار سردرگمی کند. بسیاری از این تبلیغات به خصوص در مورد تعداد تارهای کاشته شده، غیرواقعی و مبالغه آمیز هستند. اما، راه حل چیست؟ چطور می‌توان بهترین پزشک کاشت مو در تهران را یافت و برای تعیین وقت ملاقات با آن ها هماهنگ شد؟!

کار سختی نیست؛ کمی صبوری و زمان نیاز است. نباید با کوتاهی در تحقیق و بررسی سابقه کاری و مهارت پزشک، اقدام به کاشت مو و یا درمان هر نوع بیماری دیگری کرد. یکی از راه‌های رایج یافتن بهترین متخصص کاشت مو در تهران، جستجو در صفحات وب و اپلیکیشن‌های فضای مجازی مانند اینستاگرام است. این صفحات امکان دسترسی به نظرات کاربران را نیز فراهم کرده‌اند. اما توجه داشته باشید ممکن است برخی از این نظرات، با حساب‌های کاربران غیرواقعی نوشته می‌شود!

پزشک کاشت ابرو با لیزر در تهران

معمولا متخصصانی که در زمینه کاشت مو مهارت دارند، می‌توانند در کاشت ابرو، ریش و … نیز به شما کمک کنند. روش کاشت ابرو با لیزر یکی از روش‌های جدید برای کاشت است که توسط بهترین دکتر کاشت مو در تهران انجام می‌شود. در این روش تمامی مراحل با استفاده از ابزارهای مدرن انجام می‌شود. برداشت مو از قسمت بانک با استفاده از پانچ لیزری انجام می‌شود و بعد در جای خود قرار میگیرد. در این روش معمولا از موهای ناحیه پشت گوش به عنوان بانک مو استفاده می‌شود.

در میان بهترین متخصصانی که به شما معرفی کردیم، افرادی وجود دارند که میتوانند کار کاشت ابرو با لیزر را به صورت تخصصی برای رفع نیاز شما عزیزان انجام دهند. 

بهترین دکتر کاشت مو را چگونه انتخاب کنیم

علاوه بر مهمترین ویژگی‌هایی که در مورد انتخاب بهترین جراح کاشت مو عنوان کردیم، نکات دیگری نیز وجود دارد که برای انتخاب بهترین‌ها باید در نظر گرفت. زمانی که ما قصد داریم یک پزشک متبحر را انتخاب کنیم، بسیار مهم است که از چه منابعی برای انتخاب خود کمک می‌گیریم. بسیاری از صفحات مجازی اطلاعات و تبلیغات نادرستی را در مورد پزشکان ارائه می‌دهند که ممکن است افراد را دچار اشتباه کند. سایت‌های معتبر معرفی پزشک بهترین گزینه برای کمک به انتخاب شما هستند. تمام هدف ما در الو پزشک، معرفی بهترین متخصصان کاشت مو در کشور به شماست تا بتوانید با خیال راحت از خدمات آنها استفاده کنید. 

توصیه‌های متخصص کاشت مو قبل و هنگام عمل

معمولا قبل از این که برای جراحی آماده شوید، بهترین پزشک کاشت مو توصیه‌هایی را به شما پیشنهاد می‌کند که برای جراحی موفق باید به آنها عمل کرد. با این که توصیه‌ها ممکن است با توجه به تفکر هر فرد متفاوت باشد، در این قسمت برخی از متداول‌ترین پیشنهاداتی که در این باره ارائه میشود را عنوان می‌کنیم. 

 • یک هفته قبل از عمل مصرف داروهایی مثل آسپرین، داروهای ضد التهاب، ویتامین E و B، داروهای رقیق کننده خون و برخی داروهای گیاهی را متوقف کنید.
 • همچنین توصیه می‌شود حداقل یک هفته قبل از عمل سیگار نکشید و الکل مصرف نکنید. این موارد می‌توانند دلیلی برای بهبودی ضعیف به دلیل کاهش جریان خون در پوست سر باشند.
 • بعد از جراحی شما باید از شب عمل با سر بالا بخوابید و پنج شب آینده روی دو بالش بخوابید تا سر خود را در زاویه 45 درجه نگه دارید.
 • ممکن است برای چند روز تورم، خارش و درد احساس کنید که جراح داروهایی را برای این علائم تجویز می کند.
 • اگر بیش از 30 دقیقه در معرض نور شدید آفتاب هستید، باید به مدت سه ماه سر خود را بپوشانید.

نقش جراح کاشت مو در موفقیت کاشت

عوامل متعددی وجود دارد که باید برای کاشت موفق پیوندها در نظر گرفته شود. در این میان، زاویه خروج فولیکول مو از پوست سر، جهت فولیکول‌های مو و هم ترازی دقیق فولیکول‌های مو از جمله عواملی هستند که در فرآیند کاشت باید در نظر گرفته شوند. همه این عوامل وابسته به مهارت جراح شماست. یک جراج کاشت موی ماهر می‌تواند به بهترین نحوه فولیکول‌ها را استخراج کند، جهت آنها را تشخیص دهد و به شکلی هم تراز آنها را کاشت کند. ما در این عنوان پزشکانی را به شما معرفی کردیم که به صورت تخصصی جراحی کاشت مو را انجام می‌دهند. 

آموزش ارسال عکس برای دکتر کاشت مو

در بعضی مواقع بهترین متخصص کاشت مو از فرد درخواست می‌کند تا برای ارزیابی وضعیت سر و نحوه کاشت مو، عکس‌هایی را از ناحیه مورد نظر ارسال کند. بسیار مهم است که شما چه عکسی را برای پزشک ارسال می‌کنید. اگر عکس مناسبی نگیرید ممکن است جراح در تشخیص دچار اشتباه شود. در این قسمت برخی از نکات مهمی که باید در زمان عکاسی مدنظر قرار دهید را بررسی می‌کنیم. 

 1. از فلش استفاده نکنید: استفاده از فلش در زمان عکاسی باعث میشود که نواحی تیره‌تر یا متراکم‌تر از حد واقعی به نظر برسند. 
 2. روشنایی ثابت: یکنواختی در روشنایی مسئله بسیار مهمی است. شما باید هر زمان که نیاز به تهیه عکس دارید از یک میزان روشنایی برای عکاسی استفاده کنید. 
 3. موقعیت منبع نور: برای این که بتوانید تصویر مناسبی تهیه کنید، منبع نور باید پشت یا بالای دوربین شما باشد. 

تجهیزات مورد استفاده در کلینیک کاشت مو

برای انجام یک پیوند موفق علاوه بر یک فرد حاذق، به تجهیزات پیشرفته‌ای نیاز است. علاوه بر تجهیزات کوچک و جزئی‌تر، وجود یک نئوگرافت به عنوان دستگاه اصلی، در بهترین کلینیک کاشت مو در تهران ضروری است. دستگاه Neograft به کنترل دستی ارائه شده توسط یک اپراتور انسانی برای انتخاب و استخراج پیوندهای واحد فولیکولی متکی است. این دستگاه روی پوست سر مورد استفاده قرار می‌گیرد، جایی که ابتدا پیوندها را از بافت اهدا کننده اطراف با یک پانچ تیز چرخشی که به یک واحد ساکشن متصل است، جدا می‌کند. این دستگاه‌ها هر سال به روز می‌شوند و مهم است از امکانات کلینیکی استفاده کنید که دستگاه‌های جدیدتر و قابل اعتمادتری دارد. 

بهترین کلینیک کاشت ترمیم مو در تهران

با توجه به افزایش روز افزون کلینیک‌های کاشت مو در تهران، انتخاب از بین آنها کمی سخت به نظر می‌رسد. اما خوشبختانه کم نیستند مراکزی که خدمات باکیفیت با قیمت مناسب را ارائه می‌دهند. در زمان انتخاب این مراکز، سعی کنید کیفیت دستگاه‌ها، اعتبار پزشکان و نظر سایرین را مورد توجه قرار دهید و بر این اساس بهترین کلینیک کاشت مو در تهران را انتخاب کنید. ما برای راحتی شما عزیزان، مجموعه‌ای از بهترین مراکز کاشت مو در تهران را به شما معرفی می‌کنیم. 

بهترین کلینیک و دکتر کاشت مو در تهران از نظر مردم

هر چقدر هم در مورد خصوصیات خوب یک دکتر یا کلینیک کاشت مو صحبت کنیم، در نهایت این نظر مراجعان است که کیفیت کار آنها را مشخص می‌کند. شما می‌توانید در قسمت نظرات مرتبط با هر متخصص یا بهترین مرکز کاشت مو در تهران، نظرات کاربران را مطالعه کنید و بر اساس آن در مورد انتخاب خود تصمیم بگیرید. 

کلینیک کاشت مو در تهران

کاشت مو طبیعی در تهران چگونه انجام می‌شود

بسیاری از افراد در مورد روش کاشت به صورت طبیعی سوالاتی دارند. منظور از کاشت موی طبیعی در تهران، همان پیوند مو از دیگر مناطق بدن به ناحیه مورد نظر است. به این ترتیب شما می‌توانید به بهترین نحو پیوند را انجام دهید. چرا که بدن با موهای خود از نظر ژنتیکی تطابق بیشتری برقرار می‌کند و پیوند موفق‌تری در انتظار شما خواهد بود. تقریبا تمام پزشکان کاشت موی معرفی شده، در روش کاشت طبیعی مهارت دارند و می‌توانند به شما کمک کنند. 

هزینه کاشت مو

یکی از مهمترین دغدغه‌های افرادی که برای پیوند مو اقدام می‌کنند، هزینه‌های مرتبط با جراحی است. هزینه این عمل به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور متوسط، تعرفه پیوند مو در ایران، ممکن است بین ۱۵ تا ۳۰ میلیون تومان متغیر باشد. هزینه جراحی، به مقدار موی جابجا شده، نحوه کاشت،  منطقه جغرافیایی پزشک و کلینیک زیبایی، تجهیزات به کار رفته برای انتقال مو و … بستگی دارد. در زیر برخی از عوامل موثر در قیمت‌گذاری را به اختصار عنوان می‌کنیم. 

هزینه کاشت مو بر اساس تعداد پیوند

یکی از مهمترین عوامل موثر بر قیمت‌گذاری، تعداد فولیکول‌هایی است که برای پیوند مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال افرادی که در یک ناحیه نیاز به تراکم بالاتری دارند، باید هزینه بیشتری نیز پرداخت کنند. علاوه بر این در بعضی افراد سطح کاشت مو وسیع‌تر است و طبیعتا پیوند بیشتری برای آن مورد نیاز است. 

هزینه کاشت مو بر اساس خدمات کلینیک

به طور قطع هزینه خدمات بهترین کلینیک کاشت مو در تهران با کلینیک‌های درجه پایین‌تر تفاوت دارند. این مجموعه‌ها اغلب از تجهیزات به روز دنیا استفاده می‌کنند که دوره نقاهت کوتاه‌تر و بازدهی بیشتری به دنبال دارند و به طبع هزینه بیشتری دریافت می‌کنند. 

هزینه کاشت مو بر اساس جغرافیا

انجام خدمات توسط بهترین دکتر کاشت مو حتی به محل انجام جراحی نیز بستگی دارد. به عنوان مثال در شهر شیراز به دلیل تعدد کلینیک‌ها و خدماتی که ارائه می‌شود، هزینه جراحی ممکن است نسبت به سایر شهرها کمتر و مقرون به صرفه‌تر باشد. با این حال در تهران نیز کلینیک‌های تخصصی بسیاری وجود دارند که با هزینه منصفانه کاشت مو را انجام می‌دهند.

هزینه کاشت مو بر اساس روش پیوند

همان طور که در مقاله کاشت مو توضیح دادیم، روش‌های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد. بسته به این که کدام روش مناسب شماست، هزینه‌ها نیز متفاوت است. به عنوان مثال هزینه کاشت مو به روش PRP و کاشت مو به روش DHI متفاوت است.

انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو

همان طور که در قسمت قبل خواندید، یکی از مهم‌ترین اقدامات شما در این مسیر، انتخاب بهترین کلینیک پیوند مو می‌باشد. اما، ممکن است با خود بگویید، چگونه بهترین مرکز را پیدا کنم؟ راه‌های یافتن بهترین کلینیک کاشت مو در تهران چیست؟ و … .

برای مثال، می‌توانید با جستجو در صفحات وب یا اپلیکیشن‌هایی مانند اینستاگرام، فهرستی کامل را بیابید و از نظرات کاربران نیز در مورد کیفیت خدمات این کلینیک‌های پیوند مو مطلع شوید. همچنین، استفاده از تجربیات مثبت دوستان و آشنایانی که این عمل را در این مراکز انجام داده‌اند، راه‌حل دیگری است.

اما، همیشه باید به این نکته توجه کنید، تبلیغات پر زرق و برق و گمراه کننده می‌توانند شما را در انتخاب دچار اشتباه کنند! مجموعه الو پزشک (AlooPezeshk) جهت رفاه حال شما عزیزان، بعد از بررسی و تحقیق بسیار، لیستی از بهترین کلینیک کاشت مو در تهران را تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار داده است. با استفاده از این لیست، می‌توانید با خیالی آسوده نسبت به انتخاب گزینه مناسب مورد نظر خود اقدام کنید.

کلام آخر

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است؛ بنابراین، اگر دچار ریزش موی غیرطبیعی و بیش از حد هستید، در اولین فرصت برای یافتن علت و درمان آن، به پزشک مراجعه کنید. در صورت عدم درمان به موقع، ریزش موها منجر به طاسی و از دست دادن سطح وسیعی از موهای شما خواهد شد.

البته، اگر هم اکنون در مرحله‌ای هستید که الگوی طاسی شما ثابت مانده و دیگر راه‌های دارویی برای رشد مجدد موهایتان پاسخ نمی‌دهد، کاشت مو آن هم توسط بهترین جراح کاشت مو در تهران، راه حل بی نظیری خواهد بود. با کمک این مقاله و ویژگی‌های مطرح شده، قطعا در انتخاب خود موفق خواهید بود و از موهایی زیبا برخوردار خواهید شد. الو پزشک بصورت 24 ساعته با مشاوره رایگان در خدمت شما عزیزان میباشد.