پزشکان

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

در این مقاله شما را با بهترین جراحان لیپوماتیک در تهران آشنا خواهیم کرد؛ امروزه، هر ساله تعداد بیشتری از ایرانیان برای داشتن اندامی ایده‌آل به جراحی زیبایی تمایل نشان می‌دهند. از سوی دیگر، مهارت و دقت بالای جراحان ایرانی سبب شده است، مراجعین غیرایرانی نیز، ایران را برای انجام انتخاب کنند.

تجمع چربی‌هایی که در مقابل رژیم غذایی و حرکات ورزشی مقاوم هستند، برای هر کسی ممکن است اتفاق بیفتد؛ اما، با وجود روش‌های نوین پیکرتراشی مانند لیپوماتیک، دیگر داشتن اندام ایده‌آل و زیبا، رؤیا نیست! با وجود جراحان ماهر و حرفه‌ای، تنها در چند ساعت، به تناسب اندام دلخواه خود خواهید رسید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از آشنایی با معروف‌ترین و بهترین جراحان لیپوماتیک در تهران، با مطالعه مقاله لیپوماتیک، اطلاعات مقدماتی را در این زمینه کسب کنید.

فهرست مطالب

لیپوماتیک

علم پزشکی با معرفی تکنیک‌های مختلف پیکرتراشی از جمله: لیپوساکشن، لیپوماتیک، لیپولیز و … به کمک شما می‌آید تا برای همیشه این چربی‌ها را از اندام خود حذف کنید. لیپوماتیک یک عمل زیبایی است که برای لاغری، پرکردن و تغییر شکل نواحی خاصی از بدن کاربرد دارد؛ در این روش بهترین جراح لیپوماتیک در تهران، با برداشتن بافت اضافی چربی و همچنین در صورت نیاز، انتقال چربی استخراج شده به نواحی مورد نظر، اندامی زیبا و متناسب را خلق می‌کند.

جراح لیپوماتیک کیست؟

در هر اقدام پزشکی و بهداشتی باید به افراد متخصص در همان زمینه مراجعه کرد. شاید از خود بپرسید جراحی لیپوماتیک را نزد چه پزشکی و با چه تحصیلاتی باید انجام داد؟ برای پاسخ به این سؤال باید بگوییم: بهترین جراح لیپوماتیک در تهران، قبل از هر چیز مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را دریافت می‌کند؛ سپس با ادامه تحصیل در مقطع تخصص رشته جراحی عمومی، دکترای تخصصی خود را اخذ می‌کند.

به طور خلاصه، می‌توانید برای انجام لیپوماتیک در تهران، علاوه بر بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران و بهترین جراح پلاستیک در تهران، به لیست پزشکان معرفی شده توسط مجموعه الو پزشک (AlooPezeshk) در این مقاله که شامل معروف‌ترین و بهترین جراحان لیپوماتیک در تهران می‌باشد، مراجعه کنید. همچنین، برای آنکه بدانید، فرد مناسبی برای جراحی لیپوماتیک هستید یا خیر، از امکان مشاوره رایگان، استفاده کنید.

بهترین پزشکان لیپوماتیک در تهران

اگر شما هم از افرادی هستید که در انتخاب پزشک مورد نظر خود برای درمان، دقت زیادی به خرج می‌دهید، الوپزشک در خدمت شماست تا بتوانید به بهترین‌های هر زمینه دسترسی پیدا کنید. در این راستا مهرفی بهترین جراح لیپوماتیک در دستور کار ماست. شما می‌توانید از خدمات ویژه این جراحان استفاده کنید و در ضمن مشخصات و مدارک تحصیلی آنها را نیز بررسی کنید. در زیر تصویر هر پزشک نام و مشخصات مرتبط با این افراد آورده شده است. علاوه بر این شماره و آدرس مطب آنها نیز برای گرفتن راحت‌تر نوبت در اختیار شما قرار گرفته است. 

این اطلاعات به شما امکان می‌دهد تا سوابق کاری افراد را بررسی کنید و ضمن مشاهده نمونه کار آنها، در مورد انتخاب پزشک مورد نظر خود تصمیم گیری کنید. 

ویژگی‌های بهترین جراحان لیپوماتیک

بهترین جراح لیپوماتیک، به دلیل برخورداری از امتیازات و خصوصیاتی در لیست برترین‌ها قرار گرفته‌اند؛ می‌توانید با مطالعه این ویژگی‌ها با اطمینان خاطر به خوشنام‌ترین پزشک لیپوماتیک در تهران مراجعه کنید و نسبت به دریافت بهترین نتایج امیدوار باشید. با هم این ویژگی‌ها را مرور می‌کنیم:

☑️ کیفیت کار بالا 

قطعا مهمترین ویژگی هر جراح تخصص، تجربه و مهارت در زمینه کاری اوست. در مورد بهترین جراح لیپوماتیک نیز این ویژگی‌ها بیشتر مورد توجه است. چرا که نتایج به وضوح قابل مشاهده هستند و اشکال در کوچکترین جزئیات نیز می‌تواند دردسر ساز باشد. 

☑️ یکسان بودن خواسته شما با سلیقه پزشک

در بسیاری از جراحی‌هایی که به منظور زیبایی اندام یا چهره انجام می‌شود، تطابق بین تکنیک‌های به کار رفته توسط پزشک و خواسته مراجعه کننده بسیار مهم است. در صورت عدم تطابق بین این دو نظر نتایج دلخواه شما نخواهد بود. بنابراین پیش از مراجعه برای جراحی حتما در این باره با او صحبت کنید. 

☑️ پاسخ به سوالات شما 

بهترین جراح لیپوماتیک باید زمان کافی را برای برطرف کردن ابهامات شما و سوالاتی که ممکن است در طول درمان به ذهن برسد، داشته باشد. همچنین بهتر است سوالا مهم و حیاتی را در همان ابتدا بپرسید. به عنوان مثال در مورد مجوزهای فعالیت، زمینه تخصص پزشک، سابقه فرد در جراحی لیپوماتیک، هزینه درمان و… سوال کنید. 

ویژگی بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

روند درمان با لیپوماتیک

بعد از انتخاب پزشک موردنظر خود از لیست بهترین جراحان لیپوماتیک در تهران، نوبت به تعیین وقت ملاقات با وی می‌رسد. بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران، ابتدا سابقه پزشکی و بیماری‌های شما را با دقت مورد بررسی قرار می‌دهد. در صورتی ابتلا به بیماری، داشتن حساسیت دارویی و یا مصرف داروی خاص، حتما موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید. بهترین دکتر لیپوماتیک ضمن معاینه شما، بررسی خواهد کرد آیا گزینه مناسبی برای انجام هستید یا خیر. به همین منظور میزان چاقی شما را بررسی خواهد کرد.

روش‌های مختلفی برای تعیین میزان چاقی وجود دارد؛ یکی از روش‌های رایج، شاخص توده بدن (BMI) است. از این روش برای تشخیص اختلالات وزنی نیز استفاده می‌شود. برای محاسبه وزن ایده‌آل، کافیست وزن (بر حسب کیلوگرم) را بر مجذور قد (بر حسب متر) تقسیم کرد و سپس عدد به دست آمده را با شرایط زیر مقایسه کنید:

🔸 کمتر از 18.5: وزن کم

🔸 18.5 تا 25: وزن طبیعی

🔸 25 تا 30: اضافه وزن

🔸 30 تا 35: چاقی متوسط

🔸 35 تا 40: چاقی زیاد

🔸 بیش از 40: بسیار چاق

به طور کلی، اگر اضافه وزن دارید، باید بدانید که مناسب‌ترین روش برای شما، رعایت رژیم غذایی و ورزش است. علاوه بر رژیم غذایی و ورزش، افراد بسیار چاق باید به پزشک مراجعه کنند. زیرا ممکن است رژیم غذایی و ورزش بر کاهش وزن آن‌ها تأثیری نداشته باشد! پس از مشورت با بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران، او قطعا بهترین انتخاب پزشکی را برای کاهش وزن شما، تعیین خواهد کرد. برای آشنایی با انواع روش‌های پیکرتراشی، مطالعه مقاله پیکرتراشی را از دست ندهید.

لیپوماتیک ران پا

یکی از مناطقی که معمولا تحت جراحی لیپوماتیک قرار می‌گیرد، قسمت ران پا است. این ناحیه به خصوص در بانوان محل تجمع چربی‌هاست و به همین دلیل بسیاری از افراد تمایل دارند تا از روش‌های جراحی بر روی آن استفاده کنند. این تکنیک با دقت بالا امکان اصلاح پاها و ران ها را از طریق برش 4 میلی متری فراهم می‌کند. فرآیند انجام کار تحت بی حسی موضعی و با استفاده از آرام بخش انجام می‌شود. برای اطمینان از چسبندگی خوب به پوست، به بیمار آموزش داده می‌شود که به مدت دو هفته از کمربند فشاری استفاده کند. نقاهت پس از انجام این عمل توسط بهترین دکتر لیپوماتیک، بین 48 تا 72 ساعت است و پس از آن فرد میتواند امور روزمره را از سر بگیرد. 

لیپوماتیک بازو

بازوهای چاق و بزرگ میتوانند تاثیر بسیار منفی در زیبایی اندام شما داشته باشند. لیپوماتیک روی بازوها یک عمل جراحی زیبایی برای خلاص شدن از شر چربی های اضافی بازو است. این کار شامل قرار دادن لوله‌ای در زیر پوست اطراف بازو برای برداشتن آسان چربی اضافی است. این لوله به یک خلاء متصل است که اطمینان حاصل می کند که چربی از طریق مکش خارج می شود.

 این روش کانتور بازو را باریک می کند و برای بیمارانی با نواحی سرسخت چربی موضعی که به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نمی‌دهند و بیش از 4/5 تا 7 کیلوگرم اضافه وزن ندارند ایده آل است. برای انجام این کار در ابتدا باید به بهترین متخصص لیپوماتیک مراجعه کنید تا تشخیص داده شود که آیا شما کاندید مناسبی برای انجام اینک جراحی هستید یا خیر. 

لیپوماتیک شکم و پهلو

مهمترین مناطقی که تحت جراحی لیپوماتیک قرار میگیرند، شکم و پهلو است. این فرآیند، فرآیند شکل دادن به بدن با گرفتن ذخایر چربی با لوله و دستگاه وکیوم است. حذف چربی با روش لیپوماتیک بدون درد مورد تایید FDA و قابل اعتماد است. در زیر برخی از نکات مرتبط با این روش جراحی را ذکر می‌کنیم. 

  • روش لیپوماتیک شکم با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود بنابراین از بیهوشی عمومی استفاده نمی‌شود و بیمار در حین جراحی احساس درد نمی‌کند.
  • در صورت انجام جراحی توسط بهترین متخصص لیپوماتیک و در کلینیک یا اتاق عمل مجهز، احتمال عفونت و دیگر عوارض جانبی به حداقل می‌رسد.
  • احتمال آمبولی در روش لیپوماتیک شکم نسبت به روش‌های لیپوساکشن بسیار کمتر است.

فرایند بهبودی بعد از جراحی لیپوماتیک

خوشبختانه فرآیند بهبودی بعد از انجام این روش کوتاه است و حدود 3 تا هفت روز طول می‌کشد. بعد از جراحی بر خلاف سایر دستگاه‌ها یکنواختی چربی زیر پوست و مانند سایر دستگاه‌های ساکشن باعث برآمدگی چربی زیر پوست نمی‌شود.

ناحیه تحت جراحی احتمالاً برای حداقل 10 تا 14 روز کبود و متورم خواهد شد. به محض اینکه احساس راحتی کردید می‌توانید به فعالیت‌های عادی خود بازگردید. این فرآیند بسته به بدن هر فرد و ناحیه تحت عمل ممکن است چند روز تا چند هفته طول بکشد. اکثر افراد می‌توانند ظرف چند روز کارهای سبک را انجام دهند. 

مزایای دستگاه لیپوماتیک نسبت به لیپوویزر و پال

در مورد لیپوماتیک و لیپووازر باید عنوان کنیم که هر دو روش زیبایی هستند که برای تجزیه بافت چربی با استفاده از روش‌های مختلف انجام می‌شوند و سپس برای کاهش محتوای چربی ساکشن می‌شوند. لیپوویزر توسط فناوری اولتراسوند انجام می‌شود و بافت چربی را در داخل ناحیه درمان سلول‌ها و بافت‌های اطراف تحت تأثیر قرار نمی‌دهد، اما از آنجایی که بافت‌های مختلف به طور طبیعی در تصورات مختلف ارتعاش می‌کنند، سونوگرافی در ارتعاشی تنظیم می‌شود که فقط سلول‌های چربی را تحت تأثیر قرار می‌دهد. هنگامی که سلول‌های چربی توسط امواج اولتراسوند شکسته شدند، سپس با برش‌های کوچکی که ایجاد شده‌اند، ساکشن می‌شوند تا بتوانند چربی مایع شده را از استفاده از اولتراسوند ساکشن کنند. لیپوساکشن لیپوماتیک از روش متفاوتی استفاده می‌کند، جراح برش‌هایی را روی ناحیه درمان ایجاد می‌کند، سپس جراح تونل‌هایی ایجاد می‌کند تا دستگاه کانولا بتواند پس از ایجاد تونل به مناطقی از چربی برسد، سپس بیهوشی به بیمار وارد می‌شود تا دردی نداشته باشد. مزیت لیپوماتیک این است که کانول با ارتعاش، محتوای چربی را بدون درد تجزیه می‌کند و در نتیجه ساکشن می‌شود.

آیا ترشحات بعد از جراحی لیپوماتیک طبیعی است

ترشحات بعد از جراحی را میتوان به عنوان نشانه‌های از عفونت تلقی کرد. چنانچه جراحی توسط بهترین پزشک لیپوماتیک در تهران انجم شود، احتمال عفونت به حداقل می‌رسد. از دیگر علائم عفونت بهد از جراحی می‌توان به مواردی مانند افزایش درد، تورم، گرما یا قرمزی، رگه‌های قرمزی که از محل برش منتهی می‌شوند، تخلیه چرک از محل برش و تب اشاره کرد. 

آیا جراحی توسط پزشک لیپوماتیک دائمی است

زمانی که برای یک روش زیبایی هزینه می‌کنیم، بسیار مهم است که در مورد ماندگاری آن نیز اطلاعاتی به دست آوریم. به طور کلی کاهش بافت چربی که توسط دستگاه لیپوماتیک ارائه می شود دائمی است. با این حال، اگر فرد رژیم غذایی خود را رعایت نکند و پس از مصرف هیچ گونه تمرین بدنی انجام ندهد، تشکیل بافت‌های چربی جدید در بدن اجتناب ناپذیر است. به همین دلیل برای جلوگیری از بازسازی بافت چربی از دست رفته و حفظ فرم بدن باید به تغذیه سالم و ورزش منظم توجه کرد.

هزینه لیپوماتیک

هزینه، به تجربه و تحصیلات پزشک متخصص لیپوماتیک، امکانات و محل جغرافیایی بهترین کلینیک لیپوماتیک در تهران، تجهیزات و داروهای استفاده شده در طول عمل و ناحیه تحت لیپوماتیک بستگی دارد. در عمل چون هر شخص توده چربی معینی و متفاوت با سایرین دارد، هزینه دقیق را نمی توان برآورد کرد؛ زیرا، هزینه برحسب توده چربی بیمار محاسبه می شود. اگر تجهیزاتی که برای عمل استفاده می شود چینی باشند،هزینه این جراحی، ارزان تر از انجام آن با تجهیزات و وسایل اروپایی است. می توان گفت، در تهران بین 15 تا 40 میلیون تومان متغیر است. 

قیمت جراحی لیپوماتیک بیشتر از هر چیز به منطقه آن و میزان چربی منتقل شده دارد. به عنوان مثال هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو با هزینه لیپوماتیک ران متفاوت است. علاوه بر این هزینه لیپوماتیک بازو نیز بسته به میزان چربی و دیگر عوامل ممکن است متفاوت باشد. نکته مهم این است که هیچگاه کیفیت را فدای قیمت نکنید و سلامتی خود را به افراد غیر معتبر واگذار نکنید. 

کلام آخر

آرزوی داشتن اندام متناسب و ایده‌آل سبب شده است، روش‌های پیکر تراشی طرفداران بسیاری پیدا کند. این امر، انتخاب از میان تعداد زیادی پزشکان لیپوماتیک و مراکز ارائه دهنده خدمات لاغری موضعی را به کاری چالش برانگیز و دشوار تبدیل‌کرده است. توصیه اکید می‌کنیم، هرگز به خاطر هزینه پایین‌تر، سلامت و زیبایی خود را به افراد بی‌صلاحیت و مراکز بی اعتبار نسپارید! الو پزشک بصورت 24 ساعته با مشاوره رایگان در خدمت شما عزیزان است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا