پزشکان

بهترین جراح بینی در تهران

زیبایی بینی در چهره افراد به منزله زیبایی تک تک عضوهای صورت است. شاید برای شما پیش آمده باشد، هنگامی که روبروی آیینه می‌ایستید متوجه ناهماهنگی در صورت خود می‌شوید. ممکن است این ناهماهنگی به دلیل فرم بینی شما باشد. افرادی که به دلایل مختلف دچار مشکل از ناحیه بینی هستند و برای رفع این مشکل بالاجبار می‌خواهند جراحی انجام دهند؛ اما، باوجود تبلیغات زیاد در این حوزه، تشخیص پزشک ماهر و با تجربه کمی سخت می‌شود و ممکن است خطرات جانی شما را تهدید کند و از لحاظ مالی نیز به سود شما نباشد.

فهرست مطالب

مفهوم جراحی بینی

روشی است که برای تغییر و اصلاح فرم بینی توسط جراحان به کار می‌رود. جراحی بینی (رینوپلاستی) انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها با توجه به شرایطی که  زیباجو دارد، استفاده می‌شوند. این عضو به دلیل اینکه در مرکز صورت قرار دارد، زیبایی اعضایی که اطراف آن هستند را درگیر می‌کند. استاندارد بودن فرم بینی درصد زیادی از زیبایی چهره شما را شامل می‌شود. از مشکلات بینی می‌توان به قوز روی تیغه، بلند بودن، پهن بودن  و داشتن پرها‌ی بزرگ و گوشتی، انحراف و حتی مشکلات تنفسی اشاره کرد. برای رفع تمامی این نواقص، باید به بهترین جراح بینی مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، می‌توانید مقاله جراحی بینی را مطالعه کنید.

جراح بینی گوشتی در تهران

بینی گوشتی (Fat Nose) یا آفریقائی یکی از انواع بینی است که جراحی زیبایی آن، طرفداران زیادی دارد. وجه تمایز میان بینی‌های استخوانی و گوشتی را می‌توان در ضخامت پوست آن‌ها دانست. بینی‌های گوشتی دارای پوست ضخیم‌تری هستند. در واقع کلمه گوشتی به معنای وجود ماهیچه یا گوشت در آن‌ها نیست! بلکه وجود پوست ضخیمِ چرب با منافذ زیاد، وجود تیغه ضخیم و غضروف ضعیف، نوک پهن سبب شده است تا پهن و حجیم به نظر برسند. در مقابل، بینی‌های استخوانی دارای پوست نازک‌تر بوده و از یک لایه چربی زیر پوستی نیز برخوردارند؛ شکل‌دهی و کوچک کردن این نوع بینی برای پزشک آسان‌تر است؛ اما، در بینی‌های گوشتی جراح به‌راحتی می‌تواند، بینی را کوچک کند، اما شکل دادن به نوک آن کار سختی خواهد بود. روش‌های جراحی قدیمی برای فُرم‌دهی به این نوع بینی‌ها نتیجه‌بخش نبودند و بعد از مدتی بینی به شکل اول خود برمی‌گردند. به همین دلیل مهارت جراح در این نوع عمل بسیار مهم است. برای ماندگاری نتایج مراجعه به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران ضروری است. 

جراح بینی استخوانی در تهران

اگر مدت‌هاست فُرم بینی شما باعث شده است به جراحی زیبایی بینی فکر کنید، قبل از آن باید بدانید، تکنیک‌های جراحی براساس نوع و ساختار بینی از فردی به فرد دیگر متفاوت است. یکی از طرفداران، افرادی با بینی‌های استخوانی (Bony Noses) هستند. ویژگی اصلی این نوع، قوز، کشیدگی و برآمدگی آن‌هاست که می‌تواند بر جذابیت چهره شما تأثیر منفی بگذارد. این عمل برای رفع این نواقص و از طرف دیگر، بهبود یا حفظ کیفیت تنفس شما، باید شناخت کافی از آناتومی بینی استخوانی داشته باشد تا با استفاده از برش‌های استاندارد و همچنین، تراش اصولی در استخوان تیغه بینی شکل مناسب را به بینی بدهد. نکته امیدوار کننده در جراحی بینی استخوانی این است که به دلیل پوست نازک‌تر و غضروف قوی‌تر نسبت به بینی‌های گوشتی، نتایج بهتری خواهد داشت. بهترین جراح بینی استخوانی فردی است که بتواند با به کارگیری تکنیک‌های مناسب، استخوان‌های دفرمه شده را به حالتی متعادل و زیبا در آورد.  برای آشنایی بیشتر با جزئیات و چگونگی این نوع، جراحی بینی، را مطالعه کنید.

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی در تهران

این نوع بینی معمولا کوچک بوده و انحنای بیشتری دارد؛ به‌طوری که در حالت نیم‌رخ کاملا قابل مشاهده است. سر بینی نیز کمی بیشتر از حالت معمول، بالا قرار می‌گیرد یا در اصطلاح حالتِ «سر بالا» دارد. به همین دلیل، بهترین جراح بینی فانتزی باید از مهارت کافی برخوردار باشد تا با تغییر در سوراخ‌های بینی به‌منظور دادنِ شکل فانتزی به آن، به مجرای تنفسی صدمه وارد نکند. در جراحی بینی طبیعی، زاویه بین لب بالایی و بینی بین 90 تا 100 درجه است؛ اگر این زاویه به 105 درجه برسد، نتیجه کار خلق یک بینی عروسکی خواهد بود. به‌طور کلی، زیبایی‌شناسی و دید هنری جراح در نتیجه جراحی بسیار مؤثر است.

جراح بینی کیست؟

کسی است که می‌تواند خالق زیبایی چهره شما از طریق عمل بینی باشد؛ زیرا، نه تنها بر روی بینی، بلکه بر روی گونه ها، چشم ها، لب و غیره تاثیر می‌گذارد و باعث زیبایی آنها نیز می‌شود. متخصص علاوه بر اینکه باعث تغییر شکل ظاهری افراد با حفظ سلامت و عملکرد بینی می‌شود، بلکه باعث خوشحالی افرادی نیز می‌شود که از لحاظ روانی نمی‌توانستند با فرم صورت خود کنار بیایند. این گونه افراد برای پیداکردن چنین پزشکی که بتوانند به آن اعتماد کنند برایشان سخت و دشوار است. سایت الو پزشک می تواند راهنمای خوبی برای پیدا کردن بهترین متخصص جراح بینی برای شما باشد.

بهترین متخصص بینی در تهران

انتخاب یک جراح بینی خوب، چالش برانگیزترین مرحله از انجام جراحی است. ما اینجا هستیم تا به شما در پشت سرگذاشتن این مرحله از کار کمک کنیم. در زیر می‌توانید لیستی از بهترین متخصصین جراحی بینی را با مشخصات کامل آن‌ها مشاهده کنید. در این قسمت سوابق کاری، آدرس و شماره تلفن این عزیزان ذکر شده است. با مراجعه به لینک درج شده در کادر آبی رنگ مربوط به هر پزشک، می‌توانید به صفحه اختصاصی آنها وارد شوید و اطلاعات بیشتری در مورد آنها کسب کنید. شما می‌توانید در تماس با این پزشکان از شرایط جراحی، هزینه‌ها، نمونه کارها و… مطلع شوید و خود را برای انجام یک جراحی بدون نقص آماده کنید. اگر در انتخاب پزشکان دچار تردید هستید می‌توانید از مشاوره رایگان الو پزشک بهره بگیرید. 

در صورت تمایل برای ادامه مراحل نزد جراح مربوطه، می‌توانید از طریق شماره تماس‌های ذکر شده نسبت به تعیین وقت ملاقات اقدام کنید یا به صورت اینترنتی نوبت بگیرید. با انتخاب جراحان معرفی شده در لیست بهترین‌ها، با اطمینان خاطر مراحل درمان و زیبایی خود را آغاز کنید. برای آن دسته از عزیزانی که در تهران سکونت ندارند، یا به هر دلیلی امکان سفر به تهران برای آن‌ها فراهم نیست، پیشنهاد می‌کنیم با مراجعه به مقاله بهترین جراح بینی در ایران، با توجه به شهر محل زندگی خود، متخصص حرفه‌ای مورد نظر را از لیست تفکیک شده براساس استان، انتخاب کنند.

جراح بینی ترمیمی در تهران

جراحی ترمیمی زمانی انجام می‌شود که شما در بار اول نتایج دلخواه را کسب نکرده باشید. زمانی که جراح بینی در انجام عمل دقت لازم را به خرج ندهد، ممکن است مشکلاتی در ظاهر بینی ایجاد شود که نیاز به ترمیم داشته باشد. لازم به ذکر است که جراحی ترمیمی بسیار پیچیده‌تر و البته دشوارتر از جراحی اولیه است. بنابراین برای انجام این روش سعی کنید، بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران را انتخاب کنید تا کار به انجام جراحی سوم نرسد. یک جراح بینی ترمیمی میتواند نواقص به وجود آمده را ترمیم کند و فرم دلخواه را به بینی شما بازگرداند. در بین جراحان خبره‌ای که معرفی کردیم، افرادی وجود دارند که میتوانند ترمیم بینی شما را برعهده بگیرند. 

عمل بینی ترمیمی در تهران چگونه انجام می‌شود

زمانی که حداقل یک سال از جراحی اولیه گذشته باشد، می‌تواند برای ترمیم بینی اقدام کرد. برخی از دلایلی که ممکن است شما را وادار به ترمیم کنند و نحوه انجام آنها در زیر آمده است. 

 1. وجود قوز روی بینی: در این موارد بهترین جراح ترمیم بینی باید برای حذف دوباره قوز اقدام کند. 
 2. تنفس نامناسب: زمانی که جراحی اول به شکل نادرست انجم شود ممکن است زائده‌هایی به وجود آید که تنفس را مختل می‌کند. در این شرایط نیاز مبرم به ترمیم بینی وجود دارد. 
 3. آسیب به عصب بویایی: افرادی که بعد از جراحی بوها را حس نمی‌کنند باید برای جراحی عصب بینی  اقدام کنند. 
 4. دفرمه شدن: افراد غیرمتخصص ممکن است در ترمیم بینی دچار مشکل شوند و نتوانند نتایج ماندگاری ایجاد کنند. 

روش‌های هماهنگی با جراح بینی در تهران

جهت هماهنگی و مراجعه به پزشک عمل بینی معرفی شده در این مقاله، به ترتیب مراحل زیر را انجام دهید:

     1) مشاهده صفحه اختصاصی پزشک و دیدن نمونه‌کارها با کلیک بر روی کادر آبی رنگ

     2) انتخاب پزشک با توجه معیارهای مورد نظر مثل نزدیکی مطب، نوع بینی، هزینه جراحی و…

     3) تماس با شماره درج شده مطب و درخواست نوبت ویزیت حضوری و یا آنلاین برای معاینه بینی

     4) ذکر نام الو پزشک در هنگام دریافت نوبت

     5) رزرو و دریافت نوبت حضوری برای انجام معاینات دقیق‌تر

ویژگی‌ بهترین جراح بینی

در نظر گرفتن نکات زیر می‌تواند در انتخاب بهترین دکتر جراح بینی به شما کمک کند.

 • داشتن دانش ریاضی در یک جراحی موفق بسیار مهم است چراکه پزشک در تمام مراحل به حفظ تقارن چهره نیاز دارد.
 • بهترین متخصص عمل بینی باید در وهله اول یک هنرمند باشد و دارای روحیه زیبایی شناختی قوی باشد تا بتواند بهترین مدل را با توجه به چهره شما انتخاب کند.
 • صبر و حوصله حین انجام عمل‌های زیبایی بسیار مهم است. پزشک باید بتواند توضیحات مهم را قبل از جراحی به شما ارائه دهد.
 • تنظیم جلسات مشاوره منظم قبل و بعد از جراحی بسیار مهم است.
 • از آنجایی که حفظ فرم بینی تا حد زیادی به نحوه چسب زدن بستگی دارد، بهترین جراح بینی باید طی یک جلسه آموزشی روش انجام آن را به شما آموزش دهد.
 • حفظ سلامت بیمار از هر چیز دیگری مهم‌تر است. اولویت اول پزشک باید حفظ سلامت بیماران باشد.
 • انجام آزمایشات دوره‌ای به متخصص در مورد انجام یا عدم انجام جراحی کمک می‌کند.
ویژگی های بهترین جراح بینی

ویژگی‌ بهترین کلینیک جراح بینی در تهران

بدون شک همان قدر که انتخاب یک متخصص و جراح بینی ماهر مهم است، انتخاب کلینیکی که برای جراحی انتخاب می‌کنید نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. یک کلینیک خوب باید تمام تجهیزات پیشرفته برای جراحی شما را فراهم کند؛ مجوزهای لازم را کسب کرده باشد؛ در انتخاب پزشک بسیار سختگیرانه عمل کند؛ از نظر هزینه طرح‌های تخفیفی و تشویقی ارائه کند تا کاربران بتوانند از خدمات آن استفاده کنند و در نهایت از نظر بعد مسافت نزدیک و در دسترس باشد.

مجموعه این عوامل یک کلینیک معمولی را به بهترین مرکز جراحی بینی تبدیل می‌کند. علاوه بر این خدمات بعد از جراحی نیز و پشتیبانی و رسیدگی به شکایات مراجعان نیز بسیار مهم است. ما در الو پزشک با بررسی مجموعه این ویژگی‌ها، بهترین و به روزترین کلینیک‌های زیبایی تهران را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم. 

نکاتی مهم هنگام ملاقات با جراح بینی

پس از انتخاب جراح مورد نظر خود از لیست ما، باید برای مشاوره اقدام کنید. در این جلسه، پزشک به شما اطلاعات کافی در مورد روش جراحی می‌دهد. همچنین، از سوابق پزشکی شما سوال می‌کند تا تشخیص دهد که آیا انجام این عمل برای شما مناسب است یا خیر. بهتر است در پاسخ به این سوالات صادق باشید تا خطرات جانی را از خود دور کنید. پس از معاینه فیزیکی برای شما آزمایش‌هایی در نظر گرفته می‌شود که باید قبل از عمل انجام دهید. این تست‌ها می‌تواند با توجه به سن و بیماری‌های خاص متفاوت باشد. 

مراحل چسب زدن بینی توسط جراح بینی

چسب زدن بینی بعد از جراحی معمولا برای کمک به کاهش تورم انجام می‌شود. روش‌های چسب زدن ممکن است از جراحی به جراح دیگر متفاوت باشد. 

مرحله اول: پزشک در ابتدا مقدار مناسبی از چسب را روی بینی شما قرار میدهد و از نوک بینی تا محل اتصال بینی به گونه آن را امتدا می‌دهد. 

مرحله دوم: پزشک سه تا چهار تکه چسب را به صورت افقی و خلاف جهت چسب قبلی بر روی بینی قرار می‌دهد. 

مرحله سوم: یک چسب برای محکم نگه داشتن بینی روی نوک آن قرار می‌گیرد.

دوام نتیجه رینوپلاستی توسط بهترین جراح بینی

منظور از رینوپلاستی یک عمل جراحی دائمی برای تغییر ظاهر یا عملکرد بینی است. نتایج این روش نیز مانند بسیاری از عمل های جراحی پلاستیک، دائمی در نظر گرفته می‌شود. بسیار مهم است که جراحی شما توسط چه شخصی انجام می‌شود. بهترین جراح رینو پلاستی می‌تواند نتایجی با زمان طولانی‌تر ایجاد کند. تکنیک هایی که برای تغییر شکل، ارتفاع، پل یا عرض بینی شما استفاده می شود، همگی نتایج طولانی مدتی را ایجاد می کنند که می‌تواند بیش از 10 سال دوام داشته باشد.

روش‌های یافتن بهترین جراح بینی در تهران

رفع نواقص بینی از جمله اقدامات زیبایی است که پزشکان برای رفع آن ممکن است از روش‌های خاصی استفاده کنند. گاهی نیز این مشکل زیبایی از طریق ترکیب چند به طور همزمان، استفاده شود. به علت تنوع در تکنیک‌های بر طرف کردن مشکلات بینی، طیف گسترده‌ای پزشکان در این زمینه خدمات زیبایی خود را ارائه می‌دهند؛ بنابراین، انتخاب بهترین دکتر رینوپلاستی در تهران، موضوع مهمی است. 

🔍 سایت‌ معرفی پزشک الو پزشک

یکی از راه‌های مطمئن یافتن پزشکان متخصص در هر حوزه پزشکی، مراجعه به سایت‌های تخصصی معرفی پزشک است. یکی از معتبرترین و خوشنام‌ترین این سایت‌ها به مجموعه الو پزشک (AlooPezeshk)، تعلق دارد که همواره بهترین‌های هر حوزه را به شما معرفی می‌کند. از طریق این سایت می‌توانید به سایر  روش‌های اطمینان از انتخاب پزشک نیز دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال می‌توانید نظرات مراجعان را مطالعه کنید، صفحات اینستاگرام پزشکان را بررسی کنید، از نمونه کار آنها دیدن کنید و در اصل با یک تیر چند نشان بزنید! در نهایت بهترین جراح بینی خود را انتخاب کنید. 

 

ویژگی های بهترین کلینیک جراحی بینی

هزینه انجام رینوپلاستی در تهران

معمولا اولین چیزی که به ذهن فردی می رسد که تصمیم به جراحی بینی می گیرد، هزینه جراحی بینی است. اگر قصد دارید اطلاعات کاملی در مورد قیمت رینوپلاستی در تهران کسب کنید بهتر است در ابتدا با پزشک مورد نظر خود مشورت کنید. با این وجود عواملی هستند که بر قیمت‌گذاری تاثیر می‌گذارند. دستمزد جراح برای جراحی بینی بر اساس تجربه وی، نوع روش مورد استفاده و موقعیت جغرافیایی مطب خواهد بود. هزینه های جراحی بینی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • هزینه‌های بیهوشی
 • هزینه‌های بیمارستان یا مرکز جراحی
 • آزمایش‌های پزشکی
 • نسخه‌های دارویی
 • حق الزحمه جراح

با این وجود مهمترین عوامل موثر بر قیمت‌گذاری عبارتند از: 

 1. تجربه بهترین جراح رینوپلاستی

  هزینه های عمل بینی با توجه به تجربه و مهارت جراح متفاوت است زیرا جراحی که چندین سال جراحی زیبایی بینی انجام داده است کاملاً از چالش های این عمل آگاه است و در نتیجه قیمت بالاتری خواهد داشت. 

 2. نوع بینی
  بینی افراد نقش مهمی در تعیین قیمت رینوپلاستی برای جراحی فرم دهی بینی آنها دارد. افرادی که بینی‌های گوشتی یا غضروفی دارند معمولا هزینه بیشتری برای جراحی بینی پرداخت می کنند. اما هزینه عمل برای باریک کردن بینی معمولاً کمی کمتر است.

کلام آخر

در هر حوزه ی پزشکی، اگر بخواهید بهترین را انتخاب کنید باید به چند نکته توجه ویژه ای داشته باشید مثلا بدانید ویژگی یک متخصص خوب چیست؟ یا پزشک متخصص در زمینه ی فعالیت کاریش چه خدماتی را ارائه می دهد؟ بعد از رسیدن به پاسخ این سوالات و تایید شدن پزشک می توانید با خیال آسوده و بدون نگرانی به آن پزشک مراجعه کنید. در این صفحه از وب سایت پزشکان ماهر در حوزه جراحی بینی را به شما معرفی کردیم که تقریبا 100 درصد مراجعین از نتایج پس از عمل رضایت داشته‌اند. 

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا