پزشکان

بهترین جراح پلاستیک در تهران

معمولا افراد برای ترمیم و یا زیبایی قسمت‌هایی از بدنشان که ممکن است بر اثر عواملی مانند؛ ژنتیک، پیری و یا حوادث ایجاد شده باشد به جراح پلاستیک مراجعه کنند. گاهی اوقات مردم تصور می‌کنند که جراح پلاستیک فقط مخصوص جراحی‌های زیبایی است. اما، باید بگوییم که اینطور نیست؛ زیرا، جراح پلاستیک اکثر کارهای ترمیمی و یا بازسازی پوست را نیز انجام می‌دهد.

از آنجایی که بیماران نمی‌توانند برای انجام عمل‌های زیبایی و یا ترمیمی به هر پزشکی اعتماد کنند و زیبایی خود را به آن بسپارند باید برای انتخاب بهترین جراح پلاستیک اطلاعات کافی را به دست آورند که بتوانند با آرامش خیال به آن جراح مراجعه کنند. اما، پیدا کردن بهترین جراح می‌تواند برای آنها سخت و دشوار باشد؛ اما نگرانی به خود راه ندهید. زیرا مجموعه الو پزشک کار را برای شما آسان کرده است و همچنین می‌توانید دسترسی کامل به لیست بهترین کلینیک‌ زیبایی در تهران، داشته باشید.

فهرست مطالب

مفهوم جراحی پلاستیک

گاهی حوادث ناگواری برای افراد پیش می‌آِیند که زیبایی و سلامتی پوست را به خطر می‌اندازند، مانند: آتش سوزی، تصادف‌های شدید و… . گاهی نیز ممکن است ناهنجاری‌هایی روی صورت از بدو تولد مانند شکاف لب، بسته بودن سوراخ‌های بینی و غیره وجود داشته باشد. تمامی این نازیبایی‌ها با جراحی پلاستیک به راحتی رفع خواهند شد. اگر شما نیز دارای این مشکلات روی صورت یا پوست بدن خود هستید، می‌توانید به بهترین جراح پلاستیک خانم در تهران و یا در ایران در کلینیک‌های معتبر مراجعه نمائید. 

جراح پلاستیک کیست؟

جراحان پلاستیک افرادی هستند که، بعد از گذراندن دوره 4 ساله جراحی عمومی و دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی موفق به دریافت دانش نامه فوق تخصصی جراحی پلاستیک ترمیمی و زیبایی می‌شوند. جراح پلاستیک صورت و بدن در حوزه کاری خود می‌تواند، ترمیم و بازسازی پوست بدن را انجام دهد و همچنین می‌تواند فرم بدشکل قسمت‌هایی از بدن را تغییر داده و باعث زیبایی بخش‌هایی از بدن شود. امروزه بسیاری از جراحان پلاستیک بدون گذراندن دوره فوق تخصصی بسیاری از جراحی‌های زیبایی را انجام می‌دهند. پس قبل از مراجعه سعی کنید، از صحت تخصص پزشک خود مطلع شوید.

بهترین پزشک جراحی پلاستیک در تهران

فهرست زیر لیستی از بهترین جراحان پلاستیک تهران را بر اساس تخصص و سوابق کاری آنها  به شما نمایش می‌دهد. برای راحتی ارتباط با این عزیزان در قسمت پروفایل اختصاصی مربوط به هر پزشک، شماره تلفن و لوکیشن مطب آنها ذکر شده است. کادر آبی رنگ در قسمت پروفایل هر پزشک شما را به صفحه شخصی آنها هدایت می‌کند که در این صفحات می‌توانید نمونه کار پزشکان، هزینه درمان و… را مشاهده کنید. الو پزشک با برقراری یک جلسه مشاوره رایگان به شما برای انتخاب بهترین پزشک جراح پلاستیک با توجه به نوع عارضه‌ای که به آن دچار هستید، کمک می‌کند.

ممکن است در میان پزشکان معرفی شده در لیست زیر، تنها یک یا دو متخصص با توجه به شرایط شما مانند جراحی زیبایی یا درمانی، دسترسی به محل زندگی و… مناسب باشند که با مشاوره ما میتوانید فرد مورد نظر خود را انتخاب کنید. 

روش‌های هماهنگی با جراح پلاستیک در تهران

وقتی که بهترین جراح پلاستیک در نهران را انتخاب کردید نوبت به روش هماهنگی با آنها می‌رسد. این بخش ساده‌ترین کاری است که باید در شروع پروسه درمان خود انجام دهید. گوشی تلفن را بردارید. با شماره‌های درج شده تماس بگیرید. در مورد مشکل خود صحبت کنید و با ذکر نام الو پزشک مشاوره رایگان دریافت کنید و در نهایت نوبت حضوری خود را رزرو فرمایید. به همین راحتی می‌توانید برای درمان خود اقدام کنید.

ویژگی‌های بهترین جراح پلاستیک و کلینیک آن

بهتر است قبل از انتخاب بهترین جراح پلاستیک در تهران و یا هر متخصص دیگری مواردی را که در زیر به آنها اشاره کرده‌ایم را در نظر بگیرید و بعد از تایید شدن پزشک، به آن مراجعه کنید. از خصوصیات یک جراح پلاستیک خوب (جراح پلاستیک خانم و آقا) می‌توان وارد زیر را نام برد. 

✅این افراد حتما دارای بورد تخصصی هستند. قبل از انجام یک عمل جراحی یا هر نوع روش پزشکی، باید مطمئن شوید که جراح شما آموزش های مناسب را گذرانده است.

✅یک جراح خوب، تجربه کافی در زمینه انجام جراحی پلاستیک را دارد. بسیاری از جراحان در برخی زمینه‌ها نسبت به سایر زمینه‌ها متخصص هستند و بحث در مورد آن می‌تواند به شما کمک کند تا احساس بهتری در انتخاب یک پزشک خاص برای انجام جراحی خود داشته باشید.

✅کیفیت بالای کلینیک، مهمترین دغدغه جراحان است. پزشک شما باید بتواند در طول کل سفر جراحی پلاستیک، محیطی تمیز و ایمن را برای شما فراهم کند. انتخاب بهترین کلینیک جراحی پلاستیم بسیار مهم است. از مشاوره در مطب تمیز و ضدعفونی شده تا انجام عمل در یک مرکز جراحی معتبر، تمیز و ایمن همیشه باید به عنوان یکی از اولویت های جراح شما شناخته شود.

✅ بهترین جراح پلاستیک به تمام سوالات شما پاسخ می دهد. حتی اگر در مورد روش آینده خود تحقیق کرده باشید، همیشه لیستی از سوالاتی وجود دارد که ممکن است قبل از شروع بخواهید به آنها پاسخ دهید.

✅توصیفات خوبی که در مورد فرد مورد نظر دریافت می‌کنید، یکی از مهمترین مسائل در مسیر شماست. یکی از بزرگترین ویژگی‌هایی که یک جراح پلاستیک برتر خواهد داشت، فهرستی از مشتریان خوشحال است!

✅بهترین کلینیک جراحی پلاستیک در تهران، با ارائه جدیدترین شیوه‌ها هم در حوزه ترمیمی و درمانی و هم در زمینه جراحی زیبایی، مطابق با آخرین دستاوردهای علمی روز دنیا، به بهترین شکل ممکن انتظارات مراجعین را برآورده می‌کند؛ می‌توانید از تکنیک‌های نوین جراحی پلاستیک، مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا بهره‌مند شوید.

ویژگی بهترین جراح پلاستیک

خدمات جراح پلاستیک در تهران

خدمات درمانی و زیبایی «پلاستیک» در کلینیک‌‌های زیبایی و در بیمارستان‌ها انجام می‌شود؛ که در ادامه هر کدام را برای شما توضیح می‌دهیم.

☑️ مشاوره رایگان 

تمام کسانی که می‌خواهند اقدام به جراحی کنند باید یک جلسه مشاوره قبل از عمل را انجام دهند. در این جلسه رایگان معمولا درباره سوابق پزشکی، سلامت عمومی فرد، عمل جراحی‌های قبلی، استفاده از داروهای مخصوص، حساسیت‌های دارویی، سن، مصرف دخانیات و الکل، پوست بینی و غیره صحبت می‌شود.

☑️ رینوپلاستی 

در جراحی بینی که یکی از شاخه‌های جراحی پلاستیک است، با استفاده از روش‌های مختلف بینی مانند: جراحی بینی باز یا بسته، عمل بینی از طریق لیزر، لیفت بینی با نخ، بوتاکس، عمل بینی فانتزی و یا غیره انجام می‌شود.

☑️ اتوپلاستی 

جراحی زیبایی گوش مخصوص کسانی است که می‌خواهند شکل ظاهری گوش را تغییر دهند و یا افرادی که به دلایل مادرزادی و یا شکستی دچار مشکل شده‌اند. معمولا این جراحی را می‌توان از 5 سالگی به بعد انجام داد.

☑️ ماموپلاستی 

معمولا جراحی زیبایی سینه را خانم‌هایی انجام می‌دهند که می‌خواهند سینه‌ای حجیم‌تر و بزرگتری داشته باشند و برای این عمل از چندین روش جراحی می‌توان استفاده کرد که شامل؛ عمل پروتز سینه، کوچک کردن سینه، بازسازی و لیفت سینه می‌شود.

☑️ لیفت صورت

از بین بردن چربی اضافه زیر پوست صورت و گردن به منظور جوانسازی پوست، درمان چین و چروک صورت و افتادگی صورت و … را لیفت صورت می‌گویند.

☑️ پیکرتراشی

پیکرتراشی مخصوص افرادی است که نمی‌توانند به روش‌های مختلف مانند رژیم، کوچک کردن معده و … وزن خود را کاهش دهند؛ به همین دلیل جراحی پیکرتراشی را انجام می‌دهند. اما، این نکته را در نظر داشته باشید که قبل از این کار به دلیل عارضه‌هایی که دارد حتما اطلاعات کافی را به دست آورید.

☑️ عمل زیبایی شکم

ابدومینوپلاستی روشی است برای از بین بردن چربی‌های اضافه پهلو و شکم و همچنین پوست‌های آویزان و افتاده آن، که این کار باعث سفت شدن عضلات شکم می‌شود و به اندامی ایده‌آل دست پیدا خواهید کرد.

☑️ بلفارپلاستی 

جراحی زیبایی پلک به منظور افتادگی پلک، پف پلک، برداشتن پوست‌های اضافی پلک انجام می‌شود.

☑️ تزریق بوتاکس

تزریق ماده‌ای از طریق سرنگ برای رفع چین و چروک صورت، پر کردن خط خنده و به طور کل برای جوانسازی پوست صورت را بوتاکس می‌گویند.

☑️ تزریق ژل

در این روش از کرم‌های موضعی برای بی حسی ناحیه تزریق استفاده می‌شود؛ به طور مثال لیدوکائین و بعد از بی حس شدن از سرنگ برای پر کردن مواد زیر پوست استفاده می‌شود. تزریق ژل بین 10 تا 30 دقیقه طول می‌کشد.

☑️ تزریق چربی

در این عمل اول از چربی بدن بیمار به مقدار کم برداشته می‌شود که این چربی را از دو ناحیه از بدن می‌توان گرفت؛ بعد این مقدار را به هر قسمتی که نیاز دارد تزریق چربی می‌کنند.

بهترین جراح پلاستیک صورت در تهران

جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت برای تغییر شکل ساختارهای سر و گردن از جمله بینی، گوش‌ها، چانه، استخوان‌های گونه، لب‌ها، مو و خط گردن انجام می‌شود. زمانی که از جراحی پلاستیک حرف میزنیم، جراحی صورت می‌تواند به عنوان یکی از چالش برانگیزترین بخش‌ها شناخته شود. صورت چهره و زیبایی ما را دربرمی‌گیرد و نمی‌توان برای انجام هر گونه جراحی در آن عجله به خرج داد. برای دستیابی به بهترین نتایج باید از خدمات بهترین جراح پلاستیک صورت که در این زمینه تخصص دارد استفاده کنیم. موفقیت در این زمینه به مهارت، آموزش، صلاحیت و تجربه تیم پزشکی بستگی دارد. در بین افرادی که در بالا معرفی کردیم، کم نیستند افراد خبره‌ای که به صورت تخصصی در زمینه جراحی پلاستیک صورت فعالیت می‌کنند و خدمات آنها برای عموم در دسترس است. 

آیا جراح پلاستیک در کشیدن پوست موثر است

افتادگی پوست مشکل رایجی است که می تواند در بسیاری از نواحی بدن رخ دهد. چه پوست شل شما نتیجه یک کاهش وزن چشمگیر، بارداری یا افزایش سن باشد، جراحی پلاستیک سفت کردن پوست می تواند به از بین بردن پوست ناخواسته کمک کند و ظاهری جوان و شاداب را به ناحیه تحت درمان بازگرداند

بهترین جراحان پلاستیک در تهران که آموزش و مهارت لازم را دارند می توانند جراحی سفت کردن پوست را در هر یک از مناطق زیر انجام دهند:

 1. صورت و گردن. اگر افتادگی دور گردن و چانه خود را تجربه می کنید، لیفت گردن می‌تواند ناحیه اطراف صورت شما را سفت و دوباره به آن انرژی بخشد. به طور مشابه، لیفت ابرو می‌تواند ظاهری جوان را به ناحیه پیشانی بازگرداند.
  2.  شکم. اگر پوست اضافی در ناحیه شکم خود دارید که اغلب در اثر بارداری یا کاهش وزن چشمگیر رخ میدهد، عمل جراحی شکم می‌تواند ظاهری سفت‌تر و خوش‌رنگ‌تر ایجاد کند.
  3. بازوها: پوست اضافی می تواند در بازوها ظاهر شود، اغلب به سادگی به عنوان یک علامت پیری است. سفت کردن پوست با لیفت بازو می‌تواند به شما کمک کند اعتماد به نفس خود را به دست آورید.
  4. سینه‌ها. لیفت سینه یک راه حل عالی برای زنانی است که به سادگی می‌خواهند سینه‌های خود را بدون افزایش حجم سفت کنند.
  5. ران و باسن. درمان می‌تواند پوست اضافی ران‌ها و باسن را با لیفت بدن سفت و از بین ببرد.
ویژگی‌های کلینیک جراحی پلاستیک در تهران

آیا تنها انتخاب جراح پلاستیک روی نتیجه عمل موثر است

قطعا این طور نیست. اگر چه نقش بهترین متخصص جراحی پلاستیک در نتایج ایجاد شده بسیار مهم است، اما تنها عامل موفقیت جراحی نیست. سن بیمار، نوع پوست، سلامت عمومی، زمینه ژنتیکی و ماهیت بیماری او می‌تواند بر نتیجه نهایی تأثیر بگذارد. در یک برآورد کلی می‌توان گفت که بیماران سیگاری ممکن است به سرعت بیماران غیرسیگاری بهبود پیدا نکنند. 

جراحی پلاستیک درمانی در تهران

جراحی ترمیمی یا جراحی درمانی برای بازگرداندن عملکرد و ظاهر طبیعی و اصلاح ناهنجاری‌های ایجاد شده در اثر نقایص مادرزادی، تروما یا شرایط پزشکی از جمله سرطان انجام می‌شود. به عنوان مثال می‌توان به ترمیم شکاف کام و لب، بازسازی سینه به دنبال لامپکتومی یا ماستکتومی برای سرطان سینه، و جراحی ترمیمی پس از آسیب سوختگی اشاره کرد. به طور معمول، جراحی درمانی از نظر پزشکی ضروری تلقی می‌شود و تحت پوشش اکثر طرح‌های بیمه سلامت قرار می گیرد. بهترین دکتر جراح پلاستیک درمانی معمولا به صورت تخصصی برای درمان بیماران وقت می‌گذارد.

جراح پلاستیک زیبایی در تهران

در مقابل جراحی پلاستیک درمانی، جراحی پلاستیک زیبایی برای بهبود ظاهر کلی زیبایی با تغییر شکل و تنظیم آناتومی طبیعی به منظور ایجاد جذابیت بصری انجام می‌شود. برخلاف جراحی ترمیمی، جراحی زیبایی از نظر پزشکی ضروری تلقی نمی‌شود. بزرگ کردن سینه، لیفت سینه، لیپوساکشن، ابدومینوپلاستی (تومی تاک) و لیفت صورت نمونه های رایجی از روش های جراحی زیبایی هستند. بهترین جراح پلاستیک زیبایی میتواند این اعمال را با ظرافت تمام انجام دهد. 

هزینه جراحی پلاستیک

یکی از فاکتورهای مهم در تصمیم‌گیری برای انجام این عمل، هزینه آن است. به طور کلی سه هزینه اساسی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود:

 • هزینه جراح
  این هزینه به مهارت، تجربه و سطح تحصیلات پزشک جراح بستگی دارد و معمولا تنها با نظر جراح پلاستیک تعیین می‌شود. علاوه بر این بهترین جراح پلاستیک، نوع عمل شما و میزان دشواری آن را نیز در نظر میگیرد. 
 • هزینه بیهوشی
  هزینه بیهوشی اغلب نادیده گرفته می‌شود. این هزینه می‌تواند به عوامل مختلفی از جمله ماهیت، ماهیت بیهوشی انجام شده (موضعی یا عمومی)، مدت زمان حضور در اتاق عمل و سایر مسائل فنی بستگی داشته باشد. هزینه بیهوشی معمولاً از قبل بین جراح، متخصص بیهوشی و یا مرکز زیبایی تعیین می‌شود.
 • هزینه تجهیزات و مواد
  هزینه‌های مراقبت پرستاری، تجهیزات پزشکی و داروهای مورد استفاده حین عمل و سایر هزینه‌های کلینیک را شامل می‌شود و معمولا ثابت است؛ اما، برخی هزینه‌های اضافی با توجه به روش انجام، ممکن است اضافه شود. برای مثال هزینه خرید ایمپلنت یا پروتزهای گونه.

توصیه می‌کنیم در طول مشاوره با جراح پلاستیک خود، در مورد هزینه سؤال کنید. در نظر داشته باشید، اگر جراحی شما در دسته زیبایی است، تحت پوشش بیمه پزشکی قرار نمی‌گیرد.

هزینه انواع جراحی پلاستیک

همان طور که اشاره کردیم بسته به نوع جراحی هزینه عمل شما متفاوت خواهد بود. 

هزینه جراحی پلاستیک صورت: بسته به این که کدام نواحی صورت نیاز به جراحی دارد، هزینه متفاوت است. برخی افراد به دلیل آسیب دیدگی شدید به عمل کل صورت احتیاج دارند.

هزینه جراحی پلاستیک بینی: این جراحی را می‌توان جز روش‌های جراحی زیبایی دانست که هزینه آن از پزشکی به پزشک دیگر متفاوت است. 

هزینه جراحی پلاستیک جای جوش (اسکار): این عمل به عنوان یکی از رایج‌ترین روش‌ها، نسبت به سایر روش‌ها هزینه کمتری دارد. 

هزینه جراحی پلاستیک لب شکری: این عارضه که به صورت مادرزداری اتفاق می‌افتد معمولا تحت پوشش بیمه قابل درمان است.

کلام آخر

در هر حوزه پزشکی، اگر بخواهید بهترین را انتخاب کنید باید به چند نکته توجه ویژه‌ای داشته باشید؛ به عنوان مثال بدانید ویژگی یک متخصص پلاستیک خوب چیست؟ یا پزشک متخصص جراح پلاستیک در تهران در زمینه  فعالیتش چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟ یا حتی بخواهید لیست بهترین کلینیک جراحی پلاستیک در تهران را مشاهده کنید. بعد از رسیدن به پاسخ این سوالات و تایید شدن پزشک می‌توانید با خیال آسوده و بدون نگرانی به آن پزشک مراجعه کنید .برای یافتن یک متخصص جراح پلاستیک نیز همین روند را باید طی کرد. الو پزشک بصورت 24 ساعته با مشاوره رایگان در خدمت شما عزیزان است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا