پزشکان

بهترین جراح لیفت شقیقه در تهران

انتخاب یک پزشک متبحر برای انجام اعمال پزشکی در هر زمینه‌ای یکی از مهمترین گام‌ها برای بهتر کردن روند درمان است. این مسئله به خصوص در مورد درمان‌ها و جراحی‌های زیبایی اهمیت بسیاری دارد. چرا که امروزه بسیاری از افراد با هدف سودجویی وارد عرصه جراحی‌های زیبایی شده‌اند و مشکلات متعددی را در این زمینه ایجاد کرده‌اند. بنابراین بسیار مهم است تا در مورد پیشینه کاری پزشکان تحقیق کرد و بر اساس آن بهترین افراد را انتخاب نمود. جراحی لیفت شقیقه یکی از روش‌های جراحی برای رفع افتادگی پوست در نواحی دور چشم است، که برای انجام آن به مهارت و تخصص جراح نیاز است. در این مقاله در مورد بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران و ویژگی‌های او صحبت خواهیم کرد.

فهرست مطالب

مفهوم لیفت شقیقه

لیفت شقیقه برای بلندکردن و سفت‌کردن صورت در نواحی یک سوم میانی، طراحی شده است. در طول زندگی عواملی مثل تابش خورشید، استرس، جاذبه و عوامل دیگر باعث افتادگی پوست و ایجاد چین و چروک می‌شود. حتی بارداری در زنان نیز می‌تواند با پیری و افتادگی پوست در نواحی مختلف بدن مرتبط باشد. اگرچه این تغییرات تدریجی هستند و به مرور زمان ایجاد می‌شوند، اما در هر صورت چین و چروک‌ها و سایر نشانه‌های پیری می‌توانند باعث شوند که افراد احساس کنند پیرتر از آنچه هستند، نشان می‌دهند. این مسئله سبب شده است که افراد به دنبال روش‌های جوانسازی باشند که خوشبختانه در سال‌های گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است.

این روش جراحی برای افرادی مناسب است که از افتادگی ابرو و پلک خود به دلایل مختلف رنج می‌برند. به تصور برخی افراد بوتاکس می‌تواند جایگزین مناسبی برای لیفت باشد. این در حالی است که انجام جراحی لیفت در ناحیه شقیقه یک راهکار طولانی مدت برای بالا بردن زاویه‌های صورت است. در حالی که بوتاکس یک روش موقتی است که معمولا فقط چین و چروک‌ها را صاف می‌کند. در هر صورت هر یک از این روش‌ها برای برخی افراد مناسب و برای برخی دیگر نامناسب هستند و این به نظر بهترین متخصص لیفت شقیقه بستگی دارد.

دکتر لیفت شقیقه کیست؟

اگر قصد انجام جراحی را داشته باشید، بسیار مهم است که پزشک مورد نظر را بشناسید. معمولا جراح پلاستیک بهترین افراد برای انجام در کل نواحی صورت هستند. بسیار مهم است که عملکرد جراحان را ارزیابی کنید و بهترین شخص را برای انجام کار انتخاب کنید. به طور کلی بهترین جراح لیفت شقیقه در تهران جراحی را به صورت سرپایی انجام می‌دهد. نحوه انجام جراحی به این صورت است که در ابتدا پزشک متخصص از یک بی­حس کننده موضعی و سبک برای عدم احساس درد در ناحیه صورت استفاده می‌­کند. یک برش در ناحیه خط مو، درست بالای گوش قرار می‌­گیرد. پس از ایجاد برش، جراح لیفت شقیقه بافت زیرین را سفت می­‌کند. به این ترتیب نه تنها ابروی بیرونی بالا می‌رود، بلکه می‌توان خطوط پنجه کلاغی را نیز در طی این فرآیند از بین برد. پوست اضافی در محل قبل از بخیه برداشته می­‌شود و به این ترتیب جراحی به پایان می­رسد. پزشک معمولا بین یک ساعت تا یک ساعت و نیم برای انجام جراحی وقت صرف می‌کند.

بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران

یکی از نگرانی‌های مهم افراد در زمان تصمیم برای جراحی، انتخاب یک پزشک متخصص و خبره در این زمینه است که بتواند جراحی را به بهترین شکل انجام دهد. شناسایی بهترین پزشک لیفت شقیقه در تهران بزرگ کار ساده‌ای نیست. به همین علت یکی از راهکارهایی که می‌توانید از طریق آن به بهترین پزشکان دسترسی پیدا کنید، مراجعه به سایت‌های تخصصی معرفی پزشک است. الو پزشک به عنوان یکی از مجموعه‌های پیشرو در این زمینه، بهترین جراح لیفت شقیقه در شهر تهران را به شما معرفی می‌کند.

یکی از نکاتی که در زمان انتخاب بهترین متخصص لیفت شقیقه در تهران باید به آن توجه کنید، این است که فرد مورد نظر در زمینه مورد نیاز شما تخصص و مهارت بالایی داشته باشد. به عنوان مثال برخی از جراحان پلاستیک بیشتر در عمل بینی تخصص دارند و قطعا نمی‌توانند کیس مناسبی برای انجام جراحی لیفت باشند. شما می‌توانید در سایت ما، برترین پزشکان هر زمینه را در شهر تهران شناسایی کنید. علاوه بر این لیستی از برترین پزشکان منتخب در سراسر ایران نیز وجود دارد که می‌توانید از خدمات نزدیکترین افراد به محل زندگی خود بهره بگیرید.

روش هماهنگی با بهترین جراح لیفت شقیقه در تهران

در قسمت قبل توضیح دادیم که به چه صورت می‌توانید برترین پزشکان و جراحان تمپوروپلاستی در محل زندگی خود را شناسایی کنید. برای راحتی بیشتر شما عزیزان، در کادر مربوط به هر متخصص، شماره مطب و همچنین آدرس آن ذکر شده است که می‌توانید از آن برای تماس با مطب استفاده کنید. برای این کار در زمان تماس با مطب نام الو پزشک را به عنوان معرف خود ذکر کنید و پس از دریافت مشاوره رایگان، برای مشاوره حضوری وقت رزرو کنید. در زمان مراجعه حضوری طبق نظر پزشک بهترین روش را برای بهبود وضعیت خود به کار بگیرید.

ویژگی‌های بهترین متخصص لیفت شقیقه در تهران

برای کمک به شما در انتخاب یک متخصص ماهر، توانمند و قابل اعتماد، فهرستی از ویژگی‌های مشاهده شده در جراحان پلاستیک برجسته کشورمان را گردآوری کرده‌ایم. اگر قصد انجام اعمال زیبایی را دارید، بهترین جراح لیفت شقیقه باید این ویژگی‌ها را در خود داشته باشد.

✅  تحصیلات و آموزش: سال‌ها آموزش فشرده برای موفقیت جراح پلاستیک ضروری است. با دانش و آموزش، تخصص فنی به وجود می‌آید که توانایی انجام روش‌های دشوار را با دقت و ظرافت فراهم می‌کند. بنابراین اولین نکته‌ای که در انتخاب جراح خود باید به آن توجه کنید، تحصیلات و سواد پزشک است.

✅  تجربه حرفه‌ای گسترده: هرگز ارزش تجربه حرفه‌ای را دست کم نگیرید. جراح چند سال عمل لیفت شقیقه را انجام داده است؟ کسانی که سال‌ها تجربه در انجام درمان‌های جراحی و غیر تهاجمی دارند، در موقعیت بهتری برای غلبه بر چالش‌های پیچیده، شناسایی راه حل‌ها و اعمال تخصص فنی دقیق خواهند بود.

✅  تعهد به آموزش مداوم: جراحان پلاستیک درجه یک دائماً در مورد آخرین پیشرفت‌ها در تخصص خود اطلاعات کسب میکنند. خواه کانتور کردن بدن، پیوند چربی یا لیفت پوست یا هر عمل دیگر باشد. آنها در جلسات و سمینارهای صنعتی شرکت می کنند و به طور منظم تکنیک ها و تجهیزات خود را به روز می‌کنند تا بهترین مراقبت ممکن را به بیماران ارائه دهند.

✅  صداقت و درستکاری: فراتر از توصیفات درخشان بیمار، که از شایستگی جراح، شیوه کار و پشتیبانی پس از عمل صحبت می‌کند، مهم است که به دنبال ویژگی هایی مانند صداقت و درستکاری باشید. یک جراح عالی تنها زمانی روشی را توصیه می‌کند که شما کاندیدای خوبی باشید و آنها معتقد باشند که مهارت‌های ارائه یک نتیجه عالی را دارند. این جراحان در مقابل انتظارات غیرمنطقی بیمار قدرت نه گفتن را دارند.

✅ ارتباط خوب: هنگامی که یک بیمار و جراح می‌توانند آشکارا درباره اهداف زیبایی شناختی، خطرات و عوارض احتمالی صحبت کنند و انتظارات واقع بینانه را بیان کنند، احتمال رضایت و موفقیت بیمار بیشتر است. به دنبال جراحی باشید که با او راحت باشید؛ کسی که با صراحت به سوالات پاسخ می‌دهد و به وضوح نکات یک روش انتخابی را توضیح می‌دهد تا بیمار بتواند تصمیم بهتری بگیرد.

ویژگی‌های بهترین متخصص لیفت شقیقه در تهران

نکات مهم در مورد جراحی لیفت شقیقه

زمانی که به بهترین پزشک لیفت شقیقه مراجعه می‌کنید، بسیار مهم است که از پیش نکاتی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید نتایج بهترین کسب کنید. برخی از این نکات در ادامه ذکر شده است.

‼️ به طور کلی پیش از انجام این روش بهتر است در مورد تمام داروهایی که مصرف می‌کنید با پزشک خود صحبت کنید.

‼️ از قبل تغییراتی را که تمایل دارید روی چهره شما انجام شود، با پزشک در میان بگذارید. البته بسیار مهم است که انتظارات واقع بینانه‌ای در این خصوص داشته باشید.

‼️ از آنجایی که یک جراحی کم تهاجمی است، زمان نقاهت آن معمولا بیشتر از 10 روز نیست.

‼️ به بیماران توصیه می‌شود در حین بهبودی و پس از آن از کرم ضد آفتاب استفاده کنند.

‼️ اکثر بیمارانی که جراحی را انتخاب می‌کنند، تقارن بهتری را در ناحیه ابرو و شقیقه تجربه می‌کنند.

‼️ خدمات و روش‌هایی که با هم ترکیب می‌شوند ممکن است شامل جراحی پلک یا بلفاروپلاستی، جوان‌سازی پوست با لیزر یا لیفت طبیعی صورت باشد.

‼️ از آنجایی که افزایش سن یک فرآیند مداوم است، نتایج حاصل دائمی نخواهد بود، اما ماندگاری بالایی دارد. معمولا انجام این روش بین 8 تا 10 سال دوام خواهد داشت.

راه‌های یافتن بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران

اگر به دنبال پیدا کردن بهترین جراح لیفت شقیقه در تهران برای انجام خدمات خود هستید، میتوانید از طریق روش‌های مختلف، پزشکان خبره را در هر زمینه پیدا کنید و با آنها صحبت کنید. فضای مجازی، سایت‌های معرفی پزشک، تجربیات اطرافیان و … راهکارهایی هستند که می‌توانند به شما در انتخاب بهترین پزشکان کمک کنند.

کلام آخر

یکی از بهترین راه‌ها برای اطمینان از عملکرد پزشک لیفت شقیقه در تهران مورد نظر، مطالعه نفراتی است که قبلا از خدمات این پزشک استفاده کرده‌اند. شما میتوانید این نظرات را در صفحات شخصی پزشکان در فضای مجازی مطالعه کنید. علاوه بر این ما در الو پزشک، امکان دسترسی شما به این نظرات را فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید علاوه بر مطالعه نظر سایرین، نظر خود را نیز با دیگران به اشتراک بگذارید.

نظرات در مورد بهترین متخصص لیفت شقیقه

از این که تا انتهای مقاله همراه ما بودیم بسیار سپاس‌گذاریم. حال اگر سوالی در ذهنتان باقی مانده، می‌توانید آنرا در همین قسمت مطرح کنید تا کارشناسان ما کمتر از 24 ساعت به آنها پاسخ دهند. همچنین اگر تجربه انجام این جراحی را داشته‌اید با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید. الو پزشک بصورت 24 ساعته با مشاوره رایگان در خدمت شما عزیزان است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا